Чернівецька лучниця – серед відзначених грошовими преміями у Львові

0

Вихованка чернівецької школи стрільби з лука Олександра Кукурузяк, яка тепер навчається у Львові, увійшла до числа 10 спортсменів Львівської області, які відзначені грошовими винагородами за підсумками першого півріччя 2018 року.

Олександра, нагадаємо, стала чемпіонкою Європи серед юніорок в командному виді програми. На тому ж Євро-2018 у Греції, нагадаємо,  Іван Кожокарь (2000 р.н., МС, ШВСМ, «Спартак», тренери – Олег Осипенко та Дмитро Чеботаренко, офіційний партнер – житловий комплекс «Водограй») здобув індивідуальне «срібло».

А ось інформація про нагородження у Львові:

3 серпня 2018 року відбулося урочисте вручення сертифікатів на отримання грошових винагород з олімпійських видів спорту для спортсменів Львівщини, які за підсумками I-II кварталу 2018 року стали переможцями та призерами офіційних світових та європейських змагань.
Відтак, грошові сертифікати 10-ом кращим спортсменам Львівщини голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, керуючий справами Львівської обласної ради Валентин Харлов.
«Я би дуже хотів, щоб попри конкуренцію, ви завжди підтримували одне одного, вболівали одне за одного. Щоб перемога будь-кого з нас – це була перемога усіх. Коли переможе один – це надзвичайно, але якщо перемагає команда – тоді перемагає і держава, нація», – зазначив Олег Синютка.


Окрім того, він також додав: «Ваша роль у державі сьогодні є надзвичайною. Ми дуже хочемо, щоб так само як вами пишається Львівщина – пишалась і уся наша ненька- Україна».
Нагородження кращих спортсменів здійснюється відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 18 квітня 2017 року № 299/0/5-17 «Про призначення та виплату грошових винагород спортсменам Львівської області з олімпійських видів спорту».
«Ми дуже вдячні усім вам за підтримку. Сподіваюся, що у майбутньому ми вас не підведемо», – звернулась до присутніх майстер спорту України з вільної боротьби Анастасія Шустова.
Всього грошовими винагородами відзначать 195 спортсменів Львівської області з олімпійських видів спорту, які впродовж I-II кварталів 2018 вибороли призові місця на офіційних змаганнях національного та міжнародного рівня. Загальна вартість грошових винагород становить понад 399 тисяч грн.
Серед нагороджених:
• заслужений майстер спорту України зі стрільби кульової Павло Коростильов;
• майстер спорту України з тенісу настільного Соломія Братейко;
• майстер спорту України зі стрільби з лука Олександр Панциру;
• майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьбиОксана Лівач;
• майстер спорту України з вільної боротьби Анастасія Шустова;
• майстер спорту України зі стрільби з лука Жанна Наумова;
• майстер спорту України зі стрільби з лука Олександра Кукурузяк;
• майстер спорту України з веслування на байдарках і каное Дмитро Озимок;
• майстер спорту України з веслування на байдарках і каное Тарас Мазовський;
• майстер спорту України з веслування на байдарках і каное Юрій Зуб

***

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.