Ще один чернівчанин – на п’єдесталі Karate1 Young League 2018

0

Слідом за Віктором Стефанюком, який став призером Karate1 Youth Cup 2018 в Хорватії (м. Umag), на п’єдестал цих змагань в рамках 11th «WKF Training Camp» піднявся ще один чернівчанин.

Вихованець чернівецького спортклубу «Лідер» Андрій Заплітний відзначився серед юніорів у категорії -76 кг.

На шляху до п’єдесталу Андрій Заплітний переміг Bednář Martin (Чехія) – 4:0, Gama Karol (Словаччина) – 3:2, Antonecchia Leonardo (Італія) – 4:0, GIRALDO CASTRO MATEO (Колумбія) – 4:0, REXHEPI MIRLIND (Косово) – 4:0, потім на шляху до фіналу поступився майбутньому переможцю Kuznetcov Kirill (Росія) – 0:9, а у втішному двобої за «бронзу» виграв у Gyurik Adi (Словаччина) – 7:1, – повідомляє SportBuk.com.

Андрій Заплітний тренується під керівництвом Андрія Лазоренка та Олександра Пікуліна.