Стрільба: До кубкових чернівчани додали успіхи на кадетській першості 2018

0

Повний комплект індивідуальних нагород вибороли представники Буковини на домашньому Чемпіонаті України 2018 зі стрільби з лука серед кадетів 2001-2003 рр.н. та кадетів 2004 р.н. та молодших, який розпочався на стадіоні «Буковина» одразу після першого етапу Кубка України серед дорослих.

Серед кадеток 2001-2003 рр.н., як повідомляє чернівецький тренер Дмитро Чеботаренко, фінал виявився не просто буковинським, а з однієї тренувальної групи – перемогу святкувала Людмила Аріфова (КМС, 2002 р.н., КБУ ДЮСШ м. Чернівці, Спартак, тренери – Олег Осипенко та Дмитро Чеботаренко), а «срібло» здобула Валерія Беня (КМС, 2001 р.н., КБУ ДЮСШ м. Чернівці, Спартак, тренери – Олег Осипенко та Дмитро Чеботаренко).

Серед молодших кадетів (2004 р.н. і молодші) бронзовим призером став Михайло Киященко (І розряд, 2004 р.н., СДЮШОР, Освіта, тренери – Анатолій та Наталя Єгорови).

Кадетська першість фінішує 11.06.2018 р.

***


***

***

А на першому етапі Кубка України, що особливо приємно зазначити, знову «засвітилась» на п’єдесталі пошани після народження первістка (Сашка) Лідія Січенікова-Косташ (03.02.93, «Спартак», «Динамо», ШВСМ, Сумський ДПУ, тренер – Олег Осипенко, перший тренер – Віталій Гуменюк, офіційний партнер – житловий комплекс «Водограй»). І знову «медальним» стало подружжя Косташ-Січенікова – чоловік Лідії Михайло Косташ (9.07.90, Чернівці, «Спартак», ШВСМ, Сумський ДПУ, Олег Осипенко) також був серед призерів.

Ось найвдаліші результати буковинців на згаданому І етапі Кубка України, який вдруге гостював на стадіоні «Буковина»:

індивідуально

Максим Дущак (1998 р.н., МС, ШВСМ, Світлана Капанадзе, Валентин Собко) – 3 місце;

мікс (парний розряд)

Чернівці-1 (Лідія Січенікова-Косташ (03.02.93, «Спартак», «Динамо», ШВСМ, Сумський ДПУ, тренер – Олег Осипенко, перший тренер – Віталій Гуменюк, офіційний партнер – житловий комплекс «Водограй») та Іван Кожокарь (2000 р.н., МС, ШВСМ, «Спартак», тренери – Олег Осипенко та Дмитро Чеботаренко) – 3 місце;

командний вид програми

жінки

Чернівці-1 (Лідія Січенікова-КосташЄвгенія Сусленська – МС, ШВСМ, тренери – Олег Осипенко, Світлана Меркулова, Людмила Аріфова – КМС, 2002 р.н., КБУ ДЮСШ м. Чернівці, Спартак, тренери – Олег Осипенко та Дмитро Чеботаренко) – 1 місце;

Чернівці-2 (Тетяна Дорохова, Валерія Беня, Катерина Андрусенко) – 4 місце;

чоловіки

Чернівці-1 (Іван Кожокарь, Михайло Косташ, Павло Курилюк – 1998 р.н., МС, ШВСМ, Спартак, тренери – Олег Осипенко та Дмитро Чеботаренко) – 1 місце;

Чернівці-2 (Максим Дущак, Дмитро Черней, Олексій Кутовой) – 5 місце.

***

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.