23-24 червня у Чернівцях – західна група Кубку «Нової пошти» України 2018 (відео)

0

У суботу, 23.06.2018 р., у Чернівцях стартує один з двох зональних етапів Кубку «Нової пошти» України, в якому за путівки до фінальної частини змагатимуться команди первинних профспілкових організацій з 10-ти областей.

Першого дня одна підгрупа зіграє на майданчику зі штучним покриттям біля стадіону «Буковина», а інші дві – на красені міні-стадіоні комплексу «Маленький Париж».

Початок змагань запланований на 10:00 (хоча можливе зміщення графіку ігор, якщо буде сильний дощ зранку, як прогнозують синоптики).

Груповий етап

Майданчик КСОУ «Буковина»


Група А: Львівська, Рівненська, Івано-Франківська, Чернівці-2 (з групи виходять 2 команди, Чернівці-2 грають поза конкурсом)

Львівська – Рівненська – 5:1 (2:0)
Голи: Ігор Опришко (3), Тарас Філь, Олександр Іванець – Олег Корнійчук

Івано-Франківська – Чернівці-2- 1:5 (1:1)
Голи: Дмитро Грай – Андрій Гавриш (3), Олександр Завершенюк, Іван Бабин

Рівненська – Івано-Франківська – 0:2 (0:0)
Голи: Дмитро Грай (2)

Чернівці-2 – Львівська – 2:2 (1:1)
Голи: Іван Бабин, Олег Сохолотюк – Ігор Онишко, Тарас Філь

Львівська – Івано-Франківська – 9:1 (6:1)
Голи: Олександр Завершенюк (4), Андрій Гавриш (2), Олександр Маковійчук (3) – Степан Ющук

Чернівці-2 – Рівненська – 7:2
Голи: Ігор Онишко (2), Тарас Філь (3), Владислав Качмар, Олександр Іванець – Дмитро Грай, Андрій Фицик

***

Комплекс «Маленький Париж» (ці матчі заплановано показувати в онлайн-трансляції, посилання на яку буде розміщене тут ближче до початку змагань).

Група В: Хмельницька, Тернопільська, Вінницька, Чернівецька

Хмельницька – Тернопільська – 1:3 (0:1)
Голи: Олег Попик (1:2) – Павло Берестецький (0:1, 1:3), Ігор Богославець (0:2)

Вінницька –  Чернівецька – 0:2 (0:0)
Голи: Юрій Фенюк (0:2), Олександр Бужак (0:2)

Тернопільська – Вінницька – 6:0 (3:0)
Голи: Максим МочУк (1:0, 3:0), Андрій Копистинський (2:0, 6:0), Павло Берестецький (4:0, 5:0)

Чернівецька – Хмельницька – 2:2 (2:0)
Голи: Денис Чебан (1:0, 2:0) – Дмитро Гуменний (2:1), Ярослав Сплик (2:2)

Хмельницька – Вінницька – 6:0 (2:0)
Голи: Іван Горчилов (1:0, 3:0), Іван Баталінський (2:0), Артем Гушир (4:0), Олег Попик (5:0, 6:0)

Чернівецька – Тернопільська – 3:2 (1:1)
Голи: Олександр Бужак (1:0), Юрій Фенюк (2:1), Юрій Фенюк (3:2) – Максим МочУк (1:1), Максим Подюк (2:2)

***

Група С: Житомирська, Волинська, Київська-2, Київська-2 (далі може пройти лише одна київська команда)

Житомирська – Волинська – 0:4 (0:0)
Голи: Артем Мороз (0:1), Павло Мороз (0:2, 0:3), Дмитро Галас (0:4)

Київська-1 – Київська-2 – 6:2 (1:2)
Голи: Микита Бородавкін (1:0), Сергій Омельчненко (2:2, 4:2), Віталій Горенко (3:2, 6:2), Олег Пазинич (5:2) – Андрій Войтушенко (1:1), Родіон ШапАр (1:2)

Волинська –  Київська-1 – 1:3 (1:1)
Голи: Роман Кузава (1:0) – Олег Пазинич (1:1, 1:2), Олександр Жерносек (1:3)

Київська-2 – Житомирська – 6:4 (3:2)
Голи: Ігор Чуланов (1:1, 4:2, 5:2) Андрій Войтушенко (2:1), Родіон ШапАр (3:1), Ярослав Поодрєзов (6:3) – Михайло Рокицький (0:1, 5:3), Дмитро Артемчук (2:2, 6:4)

Житомирська – Київська-1 – 1:5 (1:3)
Голи: Максим Хабчук (1:0) – Олексій Демченко (1:1, 1:2), Олександр Жерносек (1:3), Олександр Іваненко (1:4), Олег Пазинич (1:5)

Київська-2 – Волинська – 1:4 (0:2)
Голи: Ярослав Подрєзов (1:3) – Павло Мороз (0:1, 0:2, 1:4), Артем Мороз (0:3)

***

***

Відео (23.06.2018 р.):

***

Фото (24.06.18):

***

***

Фото (23.06.18):

***

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО 24.06.2018 (натиснути на фото):

***

***

У неділю, 24.06.2018 р., всі матчі відбудуться у «Маленькому Парижі».

Спочатку у трьох парах плей-оф визначаться команди, які далі гратимуть за 1-3 та 4-6 місця.

1 А – 2 В Львів – Тернопіль – 4:1 (3:0)

1 В – 2 С Чернівці – Волинь – 4:1 (2:0)

1 С – 2 А Київ – І-Франівськ – 2:0 (0:0)

Далі переможці цих пар зіграють за 1-3 місця, а програвші – за 4-6 місця.

Пр. 1 – Пр. 2 Тернопіль – Волинь – 1:9 (0:4)

Виг. 1 –  Виг. 2 Львів – Чернівці – 1:0 (0:0)

Пр. 2 – Пр. 3 Волинь – Франківськ – 5:1 (2:0)

Виг. 2 – Виг. 3 Чернівці – Київ – 0:3 (0:2)

Пр. 1 – Пр. 3 Тернопіль – Франківськ – 1:2 (1:1)

Виг. 1 – Виг. 3 Львів – Київ – 1:4 (0:2)

***

Кращий бомбардир – Павло Мороз (Волинь) – 11 м’ячів.

***

Перед вирішальним поєдинком відбувся товариський матч між керівниками первинних профспілкових організацій та директорами філії ТОВ «Нова пошта»;)

***

Перші три команди за підсумками змагань у Чернівцях зіграють у національному фіналі чемпіонату «Нової пошти» України у Львові (з 19 серпня) з трьома кращими командами аналогічного турніру у східноукраїнській зоні.

***

 

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.