На Меморіалі В. Максимчука 2018 – «золотий матч» (відео, фото)

0

Уперше за 23-річну історію проведення турніру з міні-футболу серед ветеранів, присвяченого пам’яті колишнього гравця «Буковини» Віктора Максимчука, долю першого місця в одній з віковій групі вирішить «золотий матч».

У додатковому матчі за перше місце у віковій групі +35 років зійдуться співлідери «Коровія-Візувій» та «Дрім-Тім». Це двобій, як повідомив SportBuk.com головний організатор змагань – президент ФК «Університет» Микола Осадець, запланований на середу, 25.04.2018 р., на 18:00. Там же, на майданчику зі штучним покриттям у студмістечку ЧНУ по вул.. Небесної Сотні.

Третє місце у цій номінації виборола команда «БукФАМ-Бульвар».

У старшій віковій групі +45 років призову трійку утворили «Буковина Ретро», «Калинівський ринок» та «Фазенда». Кращим форвардом у цій номінації був визнаний зірковий головний тренер «Буковини» Віктор Мглинець, кращим воротарем – Ярослав Німечко («Фазенда»), а кращим гравцем турніру – Володимир Павлов.

У церемонії нагородження (неповної для молодшої групи, зрозуміло), яку традиційно вів відомий спортивний тележурналіст Ігор Савчин, взяли участь згаданий головний організатор Микола Осадець та багаторічний голова обласної федерації футболу, авторитетний арбітр і інспектор Петро Кобичик.


Також за традицією, яка продовжується вже 10 років, від організаторів та учасників передали солодощі, фрукти та соки для вихованців Магалянського дитячого будинку-інтернату для дітей хворих на дитячий церебральний параліч. Директор закладу Михайло Іванович Зайдел зазначив, що вони почуваються співучасниками дійства, і подякував за доброту, людяність і благодійність.

Зворушливий момент мав місце після того, як Микола Осадець звернув увагу на те, що могила Володимира Мельника знаходиться у дуже занедбаному стані і майже перетворилась на смітник… Та й сам надпис на хресті ще трішки і не буде вже помітний. Почувши це, один з активних ветеранів буковинського футболу Іван Олейник сказав, що пам’ятник він зробить, тож іншим небайдужим залишиться його забрати в Рідківцях та встановити…

Меморіал Максимчука проводиться очолюваним Миколою Манолійовичем ФК «Університет», за підтримки місцевих федерацій футболу та обласного центру «Спорт для всіх» (SportBuk.com).

Георгій Мазурашу, SportBuk.com,
директор облцентру «Спорт для всіх»

***
Результати:

***

ФОТО:

***

ВІДЕО:

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.