До уваги охочих представити Буковину в Києві на фіналі з дворового футболу

0

Ця інформація може бути цікавою для 14-15-річних буковинських любителів «гри мільйонів», які не виступають в офіційних чемпіонатах, але мріють представляти рідну область у Києві у фінальній частині змагань з дворового футболу «Футбол у кожен двір – Україна».

Отож, якщо ви «фанат-одинак», який думає, що гідний місця у такій збірній краю, або маєте команду, яка може змагатися за таке право у відповідних місцевих баталіях на вказаних нижче умовах, – дайте знати, напишіть на e-mail облцентру «Спорт для всіх» (sport-cv@ukr.net), або на Facebook.

Отож, змагання «Футбол у кожен двір» проводяться на таких умовах. Склад команди – 9 осіб, плюс представник команди. Вікова категорія – 14-15 років (2003 р.н. та 2004 р.н.). Наявність медичного допуску – обов’язкова!

Ігри відбуваються у форматі 8х8 (7 польових гравців + 1 воротар, плюс один запасний гравець). Тривалість ігор – два тайми по 15 хвилин з 2-ох хвилинною перервою. Під час матчів кількість замін не обмежена (у т.ч. зворотні).

За кожну команду дозволяється заявляти не більше 2 (двох) гравців, які є учасниками регулярних міських, районних, обласних або всеукраїнських змагань з футболу (чемпіонати, першості і таке ін.).


Фінал змагань з дворового футболу «Футбол у кожен двір – Україна» запланований на 25-27.05.2018 у Києві на міжшкільному стадіоні «Зірка Оболоні» (вул. Богатирська, 2-Б).

Харчування, проживання та проїзд від місця проживання до місця проведення змагань для команд областей (9 гравців, 1 представник) – за рахунок Організатора (Громадська організація «Молодіжна федерація дворового футболу за місцем проживання «Футбол у кожен двір»). Проїзд учасників турніру до м. Києва і зворотно – за власний рахунок.

На місцевому рівні організацію та проведення змагань забезпечують обласний центр «Спорт для всіх» та місцева федерація футболу.

Попередній заявочний лист від області для участі у Всеукраїнському фіналі має бути надісланий організаторам не пізніше 18:00 11 травня 2018 року, тож часу на роздуми і визначення кращих на місцях – обмежений, не зволікайте!

Отож, чекаємо звісток від представників команд-потенційних учасників місцевих відбірних змагань та окремих «дворових футболістів», які вважають, що гідні місця в обласній команді!

Георгій Мазурашу, SportBuk.com,
директор облцентру «Спорт для всіх»

***

Кубок Ліги аматорів 2017 розіграли «безмедальні» команди (відео, фото)

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.