Чернівчанин – переможець Кубку України 2018 з вільної боротьби

0

6-7- квітня у Дніпрі у спортивному комплексі Українського державного хіміко-технологічного університету  відбувся  Кубок України з вільної та греко-римської боротьби серед ветеранів. У змаганнях взяли участь ветерани від 35 до 70 років у 6 вагових категоріях.

У ваговій категорії до 97 кг. (вік 35 – 40 років) переможцем змагань став чернівчанин Віталій Венкель, завідувач торгового сектору № 3 КП МТК «Калинівський ринок».  Тренується новоспечений володар Кубка України серед ветеранів під керівництвом тренера-викладача Чернівецької обласної ДЮСШ Сергія Одинака. Зі слів тренера, Віталій, у свої 38 років фанатично ставиться до тренувань. На протязі трьох років ні разу не пропустив тренування без поважної причини, успішно поєднуючи роботу, сім’ю та тренувальний процес. Є прикладом для юних борців.

Віталій Венкель виборов право представляти нашу державу на чемпіонаті світу серед ветеранів, який відбудеться влітку 2018 року в Македонії.

Обласна федерації вільної боротьби, тренери, друзі щиро вітають переможця та бажають подальших успіхів на борцівському килимі.

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.