Груповий етап Кубку України U-19 «Буковина» розпочала невдало (відео, фото)

0

У стартовому поєдинку групового турніру Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України U-19 2018 р., в якому беруть участь команди і І ліги U-19 і Прем’єр-ліги U-19, чернівецька «Буковина» зіграла з представниками Прем’єр-ліги і не скористалась чудовою можливістю «добити» суперників.

Чернівчани першими повели у рахунку. Але вже за хвилину пропустили, втративши пильність. Під кінець першого тайму гості залишились в меншості – фол останньої надії. У другому таймі підопічні Віталія Куниці не реалізували пенальті, але все ж вийшли вперед (другий гол теж на рахунку Александру Мунтяна) і, здавалося, спокійно доведуть справу до переможного кінця. Але, мабуть, зарано повірили в «невідворотність перемоги», чим і скористались гості. Діючи на контратаках, «Скала» спершу знову відновила рівновагу, а під завісу взагалі вийшла вперед. Буковинці відігратися вже не встигли.

«Скала» виступає у Прем’єр-лізі U-19, на зимові «канікули» пішла з 15 очками у 14 матчах (10 місце серед 14-ти команд). Лідирують у Прем’єр-лізі U-19 «Шахтар» – 36 очок, «Динамо» (Київ) – 34, «Карпати» – 29, «Зоря» – 22, «Чорноморець» – 21…

У другому матчі групового етапу зимового Кубку України «Буковина» U-19 у суботу, 3.01.18, зіграє з МФА (Мукачево). Початок – о 14:00.

2 лютого

12:00 «Буковина» – «Скала» – 2:3 (з кінця першого тайму гості грали у меншості – фол останньої надії, розвиток рахунку: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 2:3. Чернівчани не реалізували пенальті) ВІДЕО, ФОТО

14:00 «Поділля» – «МФА» – 0:4