Алла Продан:”Бачимо любов Максима до боксу, його бажання цим займатися і перемагати”

0

Напередодні чергового поєдинку на професійному ринзі в Італії відомого буковинського профі-боксера, непереможного нокаутера МАКСА ПРОДАНА, нам вдалося поспілкуватися з його батьками, яким сам боксер дуже завдячує своєму становленню як спортсмена.

В цій розмові ми дізналися про кілька цікавинок з життя буковинського боксера, і впевнені, що це стане цікавим і нашим читачам. Тому до вашої уваги – розмова з Аллою і Продан.

 

  • З чого розпочалося спортивне, чи, точніше, боксерське життя Максима Продана?

 


  • Свої перші боксерські рукавички Максим отримав ще у віці 4-х років, від тітки на День Народження і він тоді ж побив сусідського хлопця))) Це і був його такий собі перший нокаут))) Тому ми згодом змайстрували йому спеціальну грушу, з піска і тирси. На ній він відпрацьовував свої удари. От тоді й розпочався наш бокс). А справжні захоплення і заняття боксом розпочалися після того, як Максим зацікавився виступами Віталія і Володимира Кличків. Побачив по телебаченню і майже відразу захопився. Він зробив собі спеціальний зошит, де нотував різні цікавинки й клеїв фотографії. А вже після цього справа пішла до того, що він попав у секцію боксу.

 

  • Макс завжди у наших розмовах зауважував, що дуже вдячний своїм батькам за те, що вони його підтримали, за те, що, власне, надали йому можливість займатися боксом. Тому хочеться запитати у вас, чого ви очікуєте від нього в його кар’єрі? Що ви думаєте про його подальші перспективи у професійному боксі?

 

  • Заради справедливості мусимо сказати, що насправді вдячним щодо боксу він має бути не нам, а тітці Ніні, яка й повела його в секцію боксу села Бояни. А ми вже підхопили, як то кажуть, і будемо, звичайно, допомагати йому й надалі. Як у нього складеться – то ми будемо бачити в майбутньому, але в будь-якому разі, звичайно, підтримуватимемо його завжди. Як він схоче й зможе, так і буде, а ми сподіваємося на його успіх, оскільки бачимо його любов до боксу, його бажання цим займатися і перемагати. Він живе боксом, має наснагу і велике прагнення. Тому ми бачимо його майбутнє в боксі. І віримо в нього! Але для цього, звичайно, потрібно вийти на певний рівень. Щоби його не використовували, щоби він просувався далі. Адже будь-який спорт – це не тільки позитив, а деколи й доволі великий негатив. Тим більше – професійний бокс, в якому багато несправедливості й бруду…

 

  • Скажіть, а ви колись думали про те, що ваш син буде серйозно займатися спортом, стане відомим?
  • В принципі, так. Він змалку бігав, був дуже активним і любив змагатися. Це у нього, так би мовити, в крові. І ми раді, що так вийшло, адже заняття спортом виключають розвиток шкідливих звичок і сприяють здоровому способу життя.

 

  • Для Макса перемога над його нинішнім суперником – Мануелем Ларгача – є дуже принциповою, адже навіть нічия для нього наразі є неприпустимою. Як ви думаєте, яким буде результат цього поєдинку?

 

  • Звичайно, ми розраховуємо тільки на перемогу Максима, як і всі його друзі та вболівальники. Впевнені, що йому вдасться досягти бажаного, адже він дуже багато працював перед цим протистоянням.

 

Розмову вів АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для sportbuk.com

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.