У Кубку області з міні-футболу 2018 «цікаві пари» вже з першого етапу

0

Якщо у чемпіонаті, коли є груповий етап, часом «сліпий жереб» формує так звані «групи смерті», то в Кубку, де грають на виліт, «такі» пари частіше називають позитивніше – «гідними фіналу»;)

Жеребкування Кубку Чернівецької області з міні-футболу 2018 р. відбулось у вівторок, 23.01.18, у приміщенні обласної федерації футболу.

Вирішили, що починати грати кубкові матчі будуть паралельно із завершальною стадією чемпіонату області, тобто наступних вихідних, коли на майданчику біля стадіону «Буковина» відбудуться півфінали (субота) та матчі за місця (неділя).

Першими, як повідомили SportBuk.com в обласній федерації футболу, у боротьбу за кубковий трофей вступлять в суботу, 27.01.18, о 9:00 «Буковина» U-17 – ФК «Волока».

Серед пар, які «гідні фіналу», можемо назвати «Маленький Париж» – «Шишківці», «RADENT» – «Бест-Біла»… Цікавими є і пари «Лідер» – «Дрім-Тім», «Чернівецький рятувальник» – «Іванківці», «Урожай» – «Весільний світ»…


Повні результати жеребкування та календар кубкових ігор будуть додані.

***

27.01.18 р. (субота)

9.00 «Буковина-U-17» – ФК «Волока»

9.50 «Спарта-Батьки» – «Фазенда»

10.40 1/2 фіналу чемпіонату області

11.30 1/2 фіналу чемпіонату області

12.20 «Вольтаж» – «Буко-93»

13.10 «Хімік-Скеля» – «Зарінок-Дрім-Тім»

14:00 «Мрія-Заставна» – «Аматор»

14:50 «Бояни» – «Патрульна поліця»

28.01.18 р. (неділя)

9.00 ФСК «Роша» – ФК «Лужани»

9.50 «Маленький Париж» – «Шишківці»

10.40 СК «Лідер» – «Дрім-Тім»

11.30 Матч за 3 місце чемпіонату області

12.20 Фінал чемпіонату області

13.30 «Дружба» – «Мамаївці»

14.20 «М’ясо Буковини» – «Смайл»

03.02.18 р. (субота)

9.00 «Бук-Фам» – «Ф-Тім»

9.50 «RA-DENT» -«Бест-Біла»

10.40 «Урожай» – «Весільний світ»

11.30 «Політех» – «Буковинська надія»

12.20 Переможець гри №1 – Переможець гри №3

13.10 «Вікторія» – «Клокучка»

14.00 «Чернівецький рятувальник» – «Іванківці-Чудей»

04.02.18 р. (неділя)

9.00 Переможець гри №14 – Переможець гри №2

9.50 Переможець гри №5 – Переможець гри №7

10.40 Переможець гри №4 – Переможець гри №15

11.30 Переможець гри №6 – Переможець гри №16

12.20 Переможець гри №8 – Переможець гри №9

13.10 Переможець гри №17 – Переможець гри №18

14.00 Переможець гри №10 – Переможець гри №11

14.50 Переможець гри №12 – Переможець гри №13

1/4 фіналу 10.02.18 р. (субота)

10.00 переможець гри №19 – переможець гри №20

10.50 переможець гри №21 – переможець гри №22

11.40 переможець гри №23 – переможець гри №24

12.30 переможець гри №25– переможець гри №26

1/2 фіналу 11.02.18 р. (неділя)

10.40 переможець гри №27 – переможець гри №28

11.30 переможець гри №29 – переможець гри №30

Фінал 17.02.18 р. (субота)

12.00 переможець гри №31 – переможець гри №32

***

Міні-футбол: У чвертьфіналі – без сенсацій, лише сюрпризи:) (відео, фото)

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.