Кращі спортсмени Буковини 2017 (неолімпійські види, голосування)

0

До вашої уваги кращі спортсмени з неолімпійських видів Чернівецької області за підсумками 2017 р., які претендують на місце у неолімпійській топ-10 за версією вболівальників.

Голосування розпочнеться 20.01.2017 р. А поки що пропонуємо представникам неолімпійських видів спорту надати відомості про інших претендентів на місце у топ-10, яких нижче немає, або уточнити/доповнити дані щодо вказаних нижче результатів (відповідну інформацію прохання надіслати на e-mail: sport-cv@urk.net, або приватним повідомленням на Facebook).

Список претендентів (в алфавітному порядку):

Анна Беженар (панкратіон). Чемпіонат світу з панкратіону (52 кг) – 2 м (традішн), Чемпіонат Європи з панкратіону – 1 м (1 уч.).

Тетяна Білоусова (пауерліфтинг). Чемпіонат світу (жим лежачи) – 2 м (5 уч.), Чемпіонат Європи (жим лежачи) – 2 м (2 учасниці), Чемпіонат України (жим лежачи) – 1 м.


Андрій Бурштин (богатирське багатоборство). «Arnold Classic Europe Amateur Open Strongman» – 2 м (105 кг), Чемпіонат України (стронгмен, +110 кг) – 2 м.

Михайло Головач (рукопашний бій, унібій). Чемпіонат Європи з рукопашного бою – 2 м (80 кг), Чемпіонат Європи з універсального бою – 2 м (лайт-контакт).

Тетяна Гринько (панкратіон). Чемпіонат світу з греплінгу – 1 м (ноу-гі), 3 м (ГІ).

Іван Гушуляк (рукопашний бій, унібій). Чемпіонат Європи з рукопашного бою – 2 м (+90 кг), Чемпіонат Європиз універсального бою (юніори) – 1 м (лайт-контакт).

Зіна Демян (пауерліфтинг). Чемпіонат Європи (юніорки, триборство, в екіпіруванні) – 2 м (3 учасниці), Чемпіонат України (триборство, дорослі) – 1 м.

Олександр Доскальчук (ММА). M-1 Challenge (змішані єдиноборства) – 1 м (найлегша вага, введена нова вага).

Анатолій Жураківський (рукопашний бій, унібій). Чемпіонат Європи з рукопашного бою – 2 м (70 кг), Чемпіонат Європи з універсального бою – 3 м (лайт-контакт).

Костянтин Ільїн (богатирське багатоборство). Кубок світу (силовий екстрим) – 2 м, Чемпіонат України (силовий екстрим) – 1 м, переможець та призер інших міжнародних змагань.

Роман Кізюк (панкратіон). Чемпіонат світу з греплінгу (юнаки) – 1 м (ноу-гі), 2 місце (ГІ).

Ростислав Кініщук (пауерліфтинг). Чемпіонат світу (жим лежачи, юнаки) – 1 м (53 кг, 1 учасник), Чемпіонат світу (триборство, юнаки) – 4 м (4 учасники), чемпіонат України (юнаки) – 1 м.

Олександр Кисилиця (рукопашний бій, унібій). Чемпіонат Європи з рукопашного бою – 3 м (75 кг), Чемпіонат Європи з універсального бою – 1 м (лайт-контакт).

Назар Луцків (рукопашний бій, унібій). Чемпіонат Європи з рукопашного бою – 2 м (65 кг), Чемпіонат Європи з універсального бою – 3 м (лайт-контакт).

Флоріка Лучич (панкратіон). Чемпіонат світу з панкратіону (64 кг) – 1 м (традішн), Чемпіонат Європи з панкратіону (53 кг) – 2 м (1 уч.).

Давид Мунтяну (панкратіон). Чемпіонат світу з ММА (юнаки 16-17 р) – 3 м, Кубок світу з панкратіону (юнаки) – 2 м.

Денис Оробець (панкратіон). Чемпіонат світу з греплінгу (юнаки) – 2 місце (ноу-гі).

Сергій Раков (універсальний бій). Чемпіонат Європи – 1 м (фул-контакт), 2 м (лайт-контакт).

Олег Русецький (панкратіон). Чемпіонат світу з греплінгу (юнаки) – 1 м (ноу-гі).

Денис Семенюк (панкратіон). Чемпіонат світу з панкратіону (71 кг) – 3 м (традішн), 3 (фул), Чемпіонат світу з греплінгу – 3 м (ноу-гі), Чемпіонат Європи з панкратіону – 1 м.

Роман Скидан (панкратіон). Чемпіонат світу з панкратіону (77 кг) – 3 м (традішн).

Виктор Софронюк (ММА). Чемпіонат світу з ММА (юнаки 16-17 р) – 1 м, (18-21 р.) – 2 м.

Юрій Черкалюк (панкратіон). Чемпіонат світу з панкратіону (66 кг) – 3 м (фул), Чемпіонат світу з греплінгу – 3 місце (ноу-гі), Чемпіонат Європи з панкратіону (71 кг) – 1 м.

Юрій Чижевський (панкратіон). Чемпіонат світу з панкратіону (92 кг) – 1 м (традішн), 2 м (фул), Чемпіонат Європи з панкратіону (92 кг) – 3 м.

Антон Чобан (універсальний бій). Чемпіонат Європи (юніори) – 1 м (фул-контакт), 3 м (лайт-контакт).

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.