Сюрпризні «качелі» у чемпіонаті з футзалу 2017/18 (відео)

0

У 3 турі Відкритого чемпіонату Чернівців з футзалу серед аматорів сезону 2017/18, ігри якого відбуваються у ФОК «Олімпія», не обійшлось без сюрпризів і несподіванок.

Два матчі завершились з мінімальною різницею в рахунку, що свідчить про особливу напругу. Хоча, напевно, найбільш інтригуючим видався заключний поєдинок ігрового дня «Чернівецький рятувальник» –  СК «Лідер». Фаворитом тут був «Лідер». Але вже з перших хвилин «рятувальники» дали зрозуміти, що вони не збираються просто так комусь дарувати очки. І першими серйозно потурбували голкіпера суперників. Проте рахунок першими відкрили «лідери». І, здавалося, вони зможуть розвинути успіх. Але не там-то було. «Рятувальники» не лише відігрались, а й відірвались в рахунку 3:1. Представники спортивного клубу карате «Лідер» зуміли зрівняти рахунок. Правда, незабаром знову пропустили, і знову наздогнали, і навіть вийшли вперед – 5:4! До завершення гри залишалось 4 хвилини. Здавалось, довести справу до перемоги – «діло техніки». Але… «Лідери» у ситуації, яка цього не вимагала, заробили шостий фол, який вже пробивається. Віталій Мотреску удар з 9-метрової позначки відбив, але суперник був першим на добиванні і рахунок знову став нічийним. І це були ще «лише квіточки». У наступному ігровому епізоді, після «дитячих помилок», Антон Червоний заробив ще один фол, отримав другу жовту картку, яка стала червоною, і… «Рятувальники» 9-метровий реалізували і знову вийшли вперед! А коли «лідери» пішли рятувати гру, вони напомилялись ще на два голи. Таким чином, «Чернівецький рятувальник» за останні хвилини з -1 перевернув ситуацію на +3. Не без сприяння самих «лідерів», звісно…

«Чернівецький рятувальник» –  СК «Лідер» – 8:5 (Олександр Баланецький, 8, 19, 37, 38, 40, Михайло Парменов, 9, Роман Григориняк, 22, 40 – Антон Червоний, 4, Віталій Чебан, 25, 29, Віталій Чехов, 33, 36)

«М’ясо Буковини» – «Зарінок-Дрім-Тім» – 3:2 (Олександр Боднарашек, 14, Валерій Кукуряк, –15, 16 – Сергій Куприч, 20, 25)