Меморіал С. Батюка 2017: У чвертьфіналі здивували… каратисти (відео, фото)

1

Найбільш напруженим у чвертьфіналі Турніру з футзалу пам’яті популярного футбольного коментатора, телерепортера, Заслуженого журналіста України Сергія Батюка видався заключний матч «RA-DENT» – СК «Лідер».

Звісно, фаворитами тут були «радентівці». Але представники спортивного клубу карате «Лідер» вкотре приємно здивували, давши бій більш «маститим» і досвідченим суперникам. Більше того, у першій половині першого тайму «лідери» втратили три чудові можливості для взяття воріт, тобто могли повести в рахунку і навіть трішки відірватися. І після пропущеного голу вони грали цілком достойно. Навіть пропустивши другий м’яч, хлопці з СК «Лідер» не опустили руки і знайшли в собі сили не лише скоротити відставання до мінімуму, а й реально зберегти інтригу до останніх секунд. Якщо врахувати, що доволі швидко в першому таймі вони залишились без гравця «основи» Антона Червоного, який, за іронією долі, отримав червону картку (за другу жовту – вже на 5-й хвилині). До слова, тоді «Лідер» у меншості встояв.

За «RA-DENT» грають переважно знані місцеві футболісти, у т.ч. низка екс-гравців «Буковини», а Валерій Блажко навіть виступав у складі студентської збірної України на Всесвітній Універсіаді.

Доволі інтригуючим видався і двобій «Бест-Біла» – «Буковинська надія». У складі останніх грав навіть учасник фінальної частини юніорського чемпіонату світу Юрій Ткачук, який відомий за виступами у складі «Металіста» (Харків), в Іспанії… Але і він не зміг допомогти «Буковинській надії» виправдати надії на місце у півфіналі. Хоча рахунок 3:0, мабуть, не дуже по грі. Але в цілому «Бест-Біла» суперників переграла і заслужено пройшла до півфіналу.

1/4 фіналу

22.11 19.00 1 м. гр. «А» – 2 м. гр. «Д» Урожай – Буковина-Ретро – 7:1

Голи: Сергій Рибак (4, 5), Олександр Дележа (16), Олег Молдован (20, 28), Володимир ?Глібка (32), Сергій Максимчук (38) – Володимир Павлов (20 +).

22.11 20.00 1 м. гр. «Д» – 2 м. гр. «А» Самопоміч – Корона – 6:0

Голи: Геннадій Куляк (1, 23, 29), Андрій Гордей (10), Сергій Богачук (30), Назар Цінько (40 ++). На 36 хв. Станіслав Третяк не реалізував 9-метровий.

22.11 21.00 1 м. гр. «В» – 2 м. гр. «С» Бест-Біла – Буковинська надія – 3:0

Голи: Денис Зачиковський (9, 27), Олександр Діденко (35).

22.11 22.00 1 м. гр. «С» – 2 м. гр. «В» RADENT – Лідер – 2:1

Голи: Сергій Куприч (12), Ігор Руснак (24) – Володимир Жуківський (28).

Арбітри: Олександр Плахов, Ігор Горбатюк. 3-й суддя – Василь Грушкевич.