Команда «без замін» за 11 хвилин перевернула півфінал Ліги чемпіонів Буковини 2017!

0

Сюрпризно пройшли повторні поєдинки півфінальної стадії Ліги чемпіонів районів Чернівецької області з футболу 2017 р. у четвер, 12 жовтня.

У парі, в якій ніби все вирішилось після першого матчу (перемога господарів 4:1), у повторній грі глядачі побачили аж 6 голів. «Купка» поступалась по ходу 0:2, тож реальними шансами на фінал «не пахло»…

А протистояння «Волока» – «Неполоківці», після 1:1 на Кіцманщині, пережило у матчі-відповіді дуже серйозні «качелі». «Волока» після першого тайму вела 2:0 і, здавалося, майже забезпечила собі путівку до фіналу. Тим більше, що «Неполоківці» приїхали до Волоки з однією заміною лише! Але це не завадило гостям з Кіцманщини на чолі із знаним Русланом Гунчаком (який ще недавно грав у вищій лізі Білорусі) переломити хід поєдинку і не лише зрівняти рахунок (що вже було на їх користь), а навіть вирвати перемогу! Причому всі 3 голи вони забили з 56 по 67 хвилини.

Отож, у повторних півфінальних двобоях Ліги чемпіонів Буковини, як повідомив SportBuk.com заступник голови обласної федерації футболу Сергій Задорожняк, зафіксовано наступні результати:

ФК «Волока» (Глибоцький р-н) – ФК «Неполоківці» (Кіцманський р-н)- 2:3 (перший матч 1:1)

Голи: Сергій Янчик (21), Каталін Токар (26) – Андрій Фурега (56), Дмитро Давидний (65), Ігор Нестерук (67).

Волока: 1 Олег Цуркан, 7 Михайло ?Гучик, 3 Сергій Янчик (6 Каталін Садовей, 90+4), 15 Дмитро Лях, 9 Віталій Пауненко, 25 Сергій Ільїн, 13 Олександр Омаров, 88 Олександр Тодорович, 10 Олександр Салогор (19 Вадим Шостак, 86), 11 Каталін Токар, 55 Максим Федорович (18 Андрій Мотовилець, 73). Запасні: 4 Максим Салогор, 2 Корнелій Божеску, 16 Дмитро Пентиличук, 8 Георгій Ісар. Тренер – Олександр Дейниченко.

Неполоківці: 81 Василь Біблюк, 11 Юрій Антонюк, 17 Дмитро Давидний, 13 Іван Антонюк, 14 Ігор Нестерук, 3 Вадим Попович, 8 Андрій Фурега (98 Юрій Масікевич, 83), 16 В’ячеслав Пилишатий, 12 Руслан Гунчак, 10 Андрій Беженар, 99 Ілля Піцик. Тренер – Віталій Сивачук.

Судді: Андрій Кошура, Євген Гашков, Денис Круглецький. Делегат-спостерігач – Олексій Лазенко.

«Купка» (Глибоцький р-н) – ФК «Магала» (Новоселицький р-н) – 3:3 (перший матч – 1:4)

У фіналі зустрінуться ФК «Неполоківці» (Кіцманський район) – ФК «Магала» (Новоселицький район). Дата, час та місце фіналу ще не визначені.