Волейбол: 15-17 вересня у Чернівцях – Меморіал Ватаманюка 2017 (розклад ігор)

0

У п’ятницю, 15.09.17, у Чернівцях стартує турнір з волейболу, присвячений пам’яті Василя Ватаманюка, з чиїм ім’ям пов’язані найвагоміші успіхи буковинського волейболу.

 

Нагадаємо, директор Чернівецького цегельного заводу №3 Василь Ватаманюк, будучи любителем волейболу, підтримав створення команди «Будівельник-Динамо-Буковина», яка пройшла шлях від другого місця в аматорському чемпіонаті України (2004 р.) до сенсаційного «срібного» дебюту у Суперлізі України сезону 2008/09. Також Василь Ананійович перетворив  один із заводських цехів на гарний спортзал, де «Будівельник» грав в елітному вітчизняному волейбольному дивізіоні.

Ще Василь Ватаманюк був головою обласного відділення НОК України (з 2006 р.), головою обласної федерації волейболу, а в листопаді 2010 р. був обраний головою обласної ради.

Пам’яті цієї світлої особистості проводилися вже і елітні волейбольні баталії (поки «Будівельник» ще існував), і ветеранські, а цього року – юнацький турнір. І розіграють нагороди Меморіалу Ватаманюка 2017 в його залі «Будівельник», що теж символічно.


До речі, турнір відбудеться за цікавою формулою. На груповому етапі, як повідомив SportBuk.com титулований волейболіст-ветеран Серафім Синицький (начальник команди «Будівельник» тих зіркових часів), команди гратимуть фіксовано по 3 партії, кожна з яких «вартуватиме» очко. Тобто перемога 3:0 приносить переможцям 3 очки, а 2:1 – 2 очки переможцям і 1 очко програвшій стороні.

Після групового етапу переможці трьох підгруп продовжать боротьбу за 1-3 підсумкові місця, другі команди – за 4-6 місця і треті – за 7-9 місця.

Запрошуємо подивитися захоплюючі поєдинки цього міжнародного турніру!

Підгрупа А: Чернівці-2 (Chernivtsi-2, Ukraine), Бричани (Brychany, Moldova), ДЮСШ Вінниця (Vinnytsya, Ukraine).

Підгрупа B: Київ (Kyiv, Ukraine), Дубосари (Dubosaty, Moldova), Чернівці-1 (Chernivtsi-1, Ukraine)

Підгрупа С: Сучава (Suceava, Romania), Ів-Франківськ (Ivano-Frankivsk, Ukraine), Теребовля (Тернопільська обл., Terebovlya, Ukraine)

Розклад матчів:

П’ятниця, 15 вересня

14:00 Бричани – Вінниця

15:00 – офіційне відкриття

15:30 Чернівці-1 – Дубосари

16:15 Теребовля – І-Франківськ (коледж фізвиховання)

17:00 Бричани – Чернівці-2

17:45 Дубосари – спортінтернат (Київ)

18:30 І-Франківськ (коледж) – Сучава

Субота, 16 вересня

9:45 Чернівці-2 – Вінниця

10:30 Київ – Чернівці-1

11:30 Сучава – Теребовля

12:30 3А – 3Б

13:30 2А – 2Б

14:30 1Б – 1Б

15:30 3А – 3С

16:30 2А – 2С

Неділя, 17 вересня

9:45 3 Б – 3С

10:30 1А – 1С

11:15 2Б – 2С

12:00 1Б – 1С

13:15 – нагородження

(у розкладі можливі зміни, залежно від того, як команди доїдуть на турнір)

***

Фото: На волейбольному Меморіалі Ватаманюка 2014 жінки… розгромили чоловіків

***

Фото: Міжнародний турнір з волейболу пам’яті Василя Ватаманюка

***

Ватаманюка переобрали головою буковинського відділення НОК

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.