У чемпіонаті області 2017 позмагався і автор сенсації на чемпіонаті України

0

Найтитулованішим учасником обласних змагань з легкої атлетики, які гостювали на стадіоні «Буковина», став хотинський бігун Олег Миронець – один з героїв чемпіонату України 2017.

Нагадаємо, вихованець Івана Павлюка, який два роки виграє національні змагання серед юніорів на дистанції 400 м, на дорослому чемпіонаті України в Кропивницькому спершу сенсаційно фінішував на високій четвертій позиції у фіналі на 400-метрівці, а потім не менш сюрпризно пробився до фіналу на 800-метрівці, де «вигриз» на фініші «срібло».

На юніорському чемпіонаті області Олег Миронець без надзусиль виграв дистанції 200 м та 400 м.

А ось всі результати цих обласних змагань, які SportBuk.com надав головний суддя змагань Михайло Арсенюк:

ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ


15-16.09.2017 р. стадіон «БУКОВИНА» м. ЧЕРНІВЦІ

п/п

 

Прізвище ім’я

 

Команда

 

ФСТ

 

Тренер

 

Резуль-тат

 

Місце

Біг 100 м дівчата 2002-2003 р.н.

І забіг

1. Мельник Юлія Кіцмань О   15.3
2. Нагірняк Софія Хотин О Павлюк І.Г. 15.5
3. Бойко Роксолана ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 15.9
4. Ткач Карина Ліцей №4 Чернівці О Прондюк Р.І. 17.3

ІІ забіг

1. Климюк Марія Кіцмань О Романюк В.В. 13.7  
2. Бонар Олександра Хотин О Павлюк І.Г. 14.3  
3. Іванцен Світлана Сторожинець О Писарюк Р.В. 14.8  
4. Присяжнюк Віталіна ДЮСШ №4 Чернівці О   16.5 Особ.
5. Ципіщюк Катерина ОДЮСШ«Авангард» У Слюсарева Л.П. 17.0  

ІІІ забіг

1. Лукенюк Юлія Сторожинець О Писарюк Р.В. 14.7
2. Атудуроае Інеса Герца О Атудуроае В.К. 15.7
3. Гаєвська Мар’ана ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 15.9
4. Товстюк Хрестина ОДЮСШ«Авангард» У Слюсарева Л.П. 16.4
5. Козачук Надія ДЮСШ №4 Чернівці О Куца Н.М. 17.6

ІV забіг

1. Чоботар Юлія ДЮСШ №4 Чернівці О Куца Н.М. 14.6
2. Добровольська Олена ДЮСШ №4 Чернівці О Куца Н.М. 15.2
3. Крамар Карина ДЮСШ №4 Чернівці О Юзюк О.Б. 16.0
4. Шевчук Елізавета ДЮСШ №4 Чернівці О Куца Н.М. 17.6

V забіг

1. Коляска Ірина ОДЮСШ«Авангард» У Слюсарева Л.П. 13.5
2. Драгінда Катерина Кіцмань О   14.7
3. Чайковська Катерина Сторожинець О Танасійчук Т.М. 15.0
4. Юзва Ольга Хотин О Павлюк І.Г. DNF

Біг 100 м дівчата 2001-2000 р.н.

І забіг

1. Владичан Анастасія КБУ Чернівці —— Арсенюк М.В.,Кирилова Л.С. 13.1
2. Ковалишин Наталя ОДЮСШ«Авангард» У Слюсарева Л.П. 13.3
3. Бех Мішель ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 14.8
4. Пухальська Росіта ОДЮСШ«Авангард» У Кузнецова Н.М. 15.6
5. Лабатій Валерія ОДЮСШ«Авангард» У Слюсарева Л.П. 16.1

ІІ забіг

1. Гафу Марина Герца О Атудуроае В.К. 14.6
2. Савчук Олена ОДЮСШ«Авангард» У Кузнецова Н.М. 15.8
3. Шаповалова Катерина ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 17.3
4. Шерепена Анастасія ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 19.5

ІІІ забіг

1. Дуб’як Надія ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 15.9  
2. Ковалюк Богдана ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 17.0  
3. Демен Діана ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 17.9  
4. Грищук Юліана ДЮСШ №4 Чернівці О Грищук А.С. 28.5 Особ.

Біг 100 м юніорки 1999-1998 р.н.

1. Маньковська Наталя Кіцмань «Колосок» О Романюк В.В. Бабюк І.І. Ячнюк І.О, Ячнюк Ю.Б. 13.2 1
2. Соколовська Валентина Чернівці «Колосок» К Ячнюк І.О., Ячнюк Ю.Б. 13.8 2
3. Ганкевич Дана ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 16.6 3
4. Нігда Олена ОДЮСШ«Авангард» У Тумак І.Д. 16.2 Особ.
5. Пісецька Валентина Чернівці «Колосок» К Ячнюк І.О., Данілов О.О. 15.2 4

Біг 100 м жінки ( молодь)1997-1995 р.н.

1. Якимик Олеся Чернівці «Колосок» К Ячнюк І.О., Ячнюк Ю.Б. 13.1 1
2. Ватаманюк Вікторія Чернівці «Колосок» К Ячнюк І.О., Ячнюк Ю.Б. 13.3 2
3. Івасик Вікторія ОДЮСШ«Буревісник»  Медик Арсенюк М.В., Городинський С.І. 13.4 3

Біг 100 м юнаки 2002-2003 р.н.

І забіг

1. Смерека Дмитро Сторожинець О Писарюк Р.В. 12.5
2. Григоряк Микола ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 13.5
3. Малярчук Ілля ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 14.8
4. Костик Артем Ліцей №4 Чернівці О Прондюк Р.І. 15.7
5. Гаврилюк Нікіта ДЮСШ №4 Чернівці О Юзюк О.Б. 15.8

ІІ забіг

1. Суханов Ілля ОДЮСШ«Авангард» У Слюсарева Л.П. 13.6  
2. Лакуста Натан Кіцмань О   13.7 Особ.
3. Луцишин Тімур ОДЮСШ«Авангард» У Слюсарева Л.П. 15.3  
4. Делятинчук Василь ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 16.6  

ІІІ забіг

1. Кушнір Михайло ОДЮСШ«Авангард» У Слюсарева Л.П. 13.8
2. Юрійчук Станіслав Кіцмань О   14.0
3. Поляк Микола ОДЮСШ«Авангард» У Слюсарева Л.П. 14.1
4. Ковалишин Павло ОДЮСШ«Авангард» У Слюсарева Л.П. 15.9
5. Савецький Стас Ліцей №4 Чернівці О Прондюк Р.І. 17.0
6. Дем’янчук Віталій Ліцей №4 Чернівці О Прондюк Р.І. 17.9

ІV забіг

1. Івасюк Серафим Кіцмань О   12.0
2. Капустян Вадим ДЮСШ №4 Чернівці О Грищук А.С. 12.5
3. Орелецький Володимир ДЮСШ №4 Чернівці О Куца Н.М. 12.8
4. Аміхалакіоае Дмитро Герца О Кіріяк В.В. 13.5
5. Дропяк Олексій ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 15.0

V забіг

1. Волощук Дмитро Сторожинець О Писарюк Р.В. 12.6  
2. Саїн Юрій ДЮСШ №4 Чернівці О   13.4 Особ.
3. Лук’ян Василь Герца О Кіріяк В.В. 14.0  
4. Мазур Владислав Сокиряни О Желявський В.В. 14.3  

VІ забіг

1. Яновський Давид ОДЮСШ«Авангард» У Слюсарева Л.П. 11.8
2. Іванчук Іван ДЮСШ №4 Чернівці О Куца Н.М. 13.0
3. Баб’юк Вадим ДЮСШ №4 Чернівці О Грищук А.С. 13.5
4. Парамонов Кирил ДЮСШ №4 Чернівці О Юзюк О.Б. 15.1

Біг 100 м юнаки 2000-2001 р.н.

І забіг

1. Скидан Олександр ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 12.1  
2. Пінтілей Станіслав Герца О Кіріяк В.В. 12.3  
3. Прескурій Вадим Герца О Кіріяк В.В. 12.6  
4. Харена Михайло ДЮСШ №4 Чернівці О   13.8 Особ.
5. Захарчук Іван ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 13.9  
6. Гулько Валерій ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 13.9  

ІІ забіг

1. Маковійчук Максим            ОДЮСШ«Авангард» У Слюсарев Г.Г., Бабюк І.І. 11.6  
2. Ботнарашу Максим Герца О Атудуроае В.К. 12.7  
3. Княжицький Віктор Ліцей №4 Чернівці О Прондюк Р.І. 13.5  
4. Коваль Олександр ДЮСШ №4 Чернівці О   13.7 Особ.
5. Варешко Сергій ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 15.0 Особ.

ІІІ забіг

1. Паращук Максим Хотин О Павлюк І.Г. 12.0  
2. Бурлака Віталій ДЮСШ №4 Чернівці О Грищук А.С. 12.6  
3. Маковій Юрій ОДЮСШ«Авангард» У Остапюк І.С. 13.1  
4. Луканюк Юрій ОДЮСШ«Буревіснк» —— Ерлескас І.П. 13.3  
5. Швидкий Аурел   №1230       14.6  

ІV забіг

1. Хованець Олександр Вижниця Спартак Лучік В.О. 12.6  
2. Гончарук Сергій ОДЮСШ«Авангард» У Слюсарева Л.П. 12.9  
3. Бачинський Володимир ДЮСШ №4 Чернівці О Куца Н.М. 14.4  
4. Стадник Антоній ДЮСШ №4 Чернівці О Куца Н.М. 15.9  

Біг 100 м юніори 1998-1999 р.н.

І забіг

1. Дарчук Максим ШВСМ Чернівці О Тищук Д.І., Прондюк Р.І. 12.1  
2. Чікал Павло Сторожинець О Яворський П.П. 12.4 Особ.
3. Шаповін Кирил Чернівці «Колосок» К Ячнюк І.О., Данілов О.О. 12.7  
4. Фелечко Максим Чернівці «Колосок» К Ячнюк І.О., Ячнюк Ю.Б. 13.3  

ІІ забіг

1. Юрійчук Максим Кіцмань О Романюк В.В. 12.0  
2. Власов Павло ОДЮСШ«Авангард» У Слюсарева Л.П. 12.6  
3. Тимерівський Андрій ОДЮСШ«Буревіснк» —— Ерлескас І.П. 12.7  
4. Бокмирза Дмитро ОДЮСШ«Авангард» У Остапюк І.С. 13.0  
5. Бучинський Олександр ОДЮСШ«Авангард» У Остапюк І.С. 13.1 Особ.

Біг 100 м чоловіки (молодь) 1997-1995 р.н.

1. Бабич Іван КБУ Чернівці Медик Арсенюк М.В., Кирилова Л.С., Городинський С.І. 11.3 1
2. Дойчук Богдан ОДЮСШ«Авангард» У Слюсарева Г.Г. 11.5 2
3. Стахов Назар БДМУ Медик Городинський С.І. 12.1 3

Біг 100 м чоловіки 1994 р.н. і старші

1. Данілов Олександр ШВСМ Чернівці   Ячнюк І.О., Павлюк І.Г. 11.0 1
2. Гетманенко Денис БДМУ Медик Городинський С.І. 12.6 2
3. Малек Андрій ОДЮСШ«Буревіснк» —— Арсенюк М.В. 12.8 3

Біг 400 м дівчата 2002-2003 р.н.

І забіг

1. Терлецька Маргарита Сторожинець О Москалюк С.І. 1.07.3 1
2. Барковська Тетяна Сторожинець О Москалюк С.І. 1.08.5 2
3. Голобуцька Таісія Вижниця Спартак Лучик В.О. 1.09.3 3
4. Чорногуз Уляна ОДЮСШ«Буревіснк» Спартак Арсенюк М.В., Лучик В.О. 1.13.9 8
5. Гаращук Олексанндра Хотин О Павлюк І.Г. 1.26.4 15

ІІ забіг

1. Лукенюк Юлія Сторожинець О Писарюк Р.В. 1.11.1 4
2. Тележинська Устина Сторожинецька ДЮСШ О Тищук Д.І. 1.21.0 11
3. Гаврилюк Ірина Сокиряни О Желявський В.В. 1.27.9 16
4. Андронійчук Анастасія КБУ Чернівці —— Арсенюк М.В.,Кирилова Л.С. 1.40.9 19

ІІІ забіг

1. Іванцен Світлана Сторожинець О Писарюк Р.В. 1.11.7 5
2. Петращук Наталія Кіцмань К   1.13.1 6
3. Станкевич Ірина ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 1.19.0 10
4. Тураш Ірина Вижниця Спартак Лучик В.О. 1.26.7 16
5. Продан Еріка Сокиряни О Желявський В.В. 1.36.6 18

ІV забіг

1. Муковоз Катерина Вижниця Спартак Лучик В.О. 1.14.9 7
2. Черній Катерина Хотин О Павлюк І.Г. 1.21.1 12
3. Гаєвська Мар’яна ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 1.21.7 13

V забіг

1. Стоян Анастасія Герца О Кіріяк В.В. 1.18.1 9
2. Бойко Роксолана ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 1.22.6 14
3. Кройтор Каріна ОДЮСШ«Буревіснк» О Арсенюк М.В. DNS  

Біг 400 м дівчата 2000-2001 р.н.

1. Іонашко Антоніна Сторожинець О Москалюк С.І., Тищук Д.І. 1.02.5 1
2. Миронюк Марина Кіцмань О Бабюк І.І. 1.07.2 2
3. Фолошня Міхаєла Герца О Атудуроае В.К. 1.13.5 3
4. Ярема Іванна ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 1.17.3 4
5. Кушнірюк Тетяна ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 1.17.5 5

Біг 400 м юнаки 2002-2003 р.н.

І забіг

1. Тележинський Влас Сторожинецька ДЮСШ О Тищук Д.І. 55.6 1
2. Никула Василь Вижниця Спартак Лучик В.О. 1.02.3 6
3. Петращук Вадим Кіцмань О   1.04.1 7
4. Царик Юрій Кіцмань О   1.16.1 13
5. Гуцуляк Дмитро ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 1.24.7 14

ІІ забіг

1. Мазурашу Олександр Герца О Атудуроае В.К. 1.06.8 8
2. Дашкевич Дмитро ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 1.11.2 11
3. Дмитрюк Гліб ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 1.14.4 12
4. Гонтар Олексій ОДЮСШ«Буревіснк» О Бибик О.І. 1.27.7 15

ІІІ забіг

1. Іванчук Іван ДЮСШ №4 Чернівці О Куца Н.М. 58.1 2
2. Смерека Дмитро Сторожинець О Писарюк Р.В. 59.5 4
3. Гангала Василь Сокиряни О Желявський В.В. 1.10.1 9
4. Кефа Артем Шипинці О   1.17.4 Особ.
5. Гонтар Олег ОДЮСШ«Буревіснк» О Бибик О.І. 1.22.1 16

ІV забіг

1. Волощук Дмитро Сторожинець О Писарюк Р.В. 58.2 3
2. Хрестик Володимир Сторожинець О Токарюк І.М. 1.00.1 5
3. Сиротюк Іван Сокиряни О Желявський В.В. 1.09.1 10
4. Делятинчук Василь ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 1.32.1 17

Біг 400 м юнаки 2001-2000 р.н.

І забіг

1. Хованець Олександр Вижниця Спартак Лучік В.О. 59.0 1
2. Штирба Микола ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 59.9 2
3. Шелест Михайло ОДЮСШ«Буревіснк» —– Арсенюк М.В. 1.03.6 4
4. Бурлака Віталій ДЮСШ №4 Чернівці О Грищук А.С. 1.03.9 5
5. Пухальський Юліан ОДЮСШ«Буревіснк» О Бибик О.І. 1.13.4 11
6. Бачинський Володимир ДЮСШ №4 Чернівці О Куца Н.М. 1.06.7 8

ІІ забіг

1. Попша Себастьян ДЮСШ №4 Чернівці О Грищук А.С. 1.01.9 3
2. Тихонюк Олег Сокиряни О Желявський В.В. 1.08.7 7
3. Думан Сергій ОДЮСШ«Авангард» У Остапюк І.С. 1.08.3 6
4. Бокмирза Дмитро ОДЮСШ«Авангард» У Остапюк І.С. 1.09.9 9
5. Семенюк Іван ОДЮСШ«Авангард» У Остапюк І.С. 1.13.1 10

Біг 400 м юніори 1999-1998 р.н.

І забіг

1. Миронець Олег ШВСМ Чернівці О Павлюк І.Г. 49.6 1
2. Мамалицький Владислав Хотин О Павлюк І.Г. 54.1 2
3. Гакман Серафім ОДЮСШ«Буревіснк» —– Арсенюк М.В. 1.02.9 3
4. Бучинський Олександр ОДЮСШ«Авангард» У Остапюк І.С. 1.05.9 Особ.

Біг 400 м чоловіки, молодь

1. Мартинюк Ігор Сокиряни   Тищук Д.І. 51.2 1
2. Олянецький Микита ОДЮСШ«Авангард» У Остапюк І.С., Токарюк І.М. 57.0 1
3. Юрійчук Іван Вижниця   Тищук Д.І. 58.7 2
4. Малек Андрій ОДЮСШ«Буревіснк» —– Арсенюк М.В. 59.3 3

Біг 1500 м дівчата 2002-2003 р.н.

1. Шенкарюк Віолета Кіцмань О Бабюк І.І. 5.43.9 1
2. Мелимука Ольга ДЮСШ №4 О Куца Н.М. 5.45.9 2
3. Пожога Ангеліна КБУ Чернівці О Кирилова Л.С.,Чаманов І.Н. 5.50.9 3
4. Герман Данієла Герца О Атудуроае В.К. 6.54.6 4
5. Ігнатьева Анна КБУ Чернівці О Кирилова Л.С., Арсенюк М.В. 7.02.5 5
6. Долинська Юлія КБУ Чернівці О Кирилова Л.С., Арсенюк М.В. 7.25.3 6

Біг 1500 м дівчата 2000-2001 р.н.

1. Пасюк Еліна ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 6.02.2 1
2. Мартинюк Олександра ОДЮСШ«Буревіснк» О Арсенюк М.В. 6.16.2 2
3. Паскал Олександра КБУ Чернівці О Кирилова Л.С., Арсенюк М.В. 6.19.3 3
4. Барчук Оксана ОДЮСШ«Буревіснк» О Арсенюк М.В. DNF  

Біг 1500 м юніорки 1999-1998 р.н.

1. Рудик Любов КБУ Чернівці О Арсенюк М.В., Кирилова Л.С. 5.44.8 1
2. Ковцун Ганна ОДЮСШ«Буревіснк» О Арсенюк М.В. 5.58.4 2
3. Нігда Альона ОДЮСШ«Авангард» У Тумак І.Д. 6.50.8 Особ.

Біг 1500 м молодь (жінки) 1997-1995 р.н.

1. Білава Марія ШВСМ Чернівці К Ячнюк І.О., Павлюк І.Г. 5.39.2 1
2. Штефанюк Каріна ОДЮСШ«Буревіснк» ——- Арсенюк М.В. 5.48.4 2
3. Ясько Діана ОДЮСШ«Буревіснк» ——- Арсенюк М.В. 5.53.2 3

Біг 1500 м юнаки 2002-2003 р.н.

1. Сумарюк Іван Сторожинець О Писарюк Р.В. 5.02.5 1
2. Яворський Вадим Хотин О Павлюк І.Г. 5.10.5 2
3. Петращук Максим Хотин О Павлюк І.Г. 5.11.2 3
4. Гикавий Ростислав Хотин О Павлюк І.Г. 5.30.7 4
5. Жалбє Юліан Герца О Кіріяк В.В. 5.33.5 5
6. Берник Олег ДЮСШ №4 Чернівці О Грищук А.С. 5.23.6 6
7. Чопик Олександр КБУ Чернівці О Кирилова Л.С., Арсенюк М.В. 6.04.1 7
8. Тимчук Владислав Сокиряни О Желявський В.В. 6.37.6 8
9. Савкевич Дмитро КБУ Чернівці О Кирилова Л.С., Арсенюк М.В. 6.54.4 9

Біг 1500 м юнаки 2001-2000 р.н.

1. Павлюк Іван Вижниця О Ватрич Т.І., Тищук Д.І. 4.23.5 1
2. Пітіхашний Маріус Герца О Атудуроае В.К. 5.01.7 2
3. Маковій Юрій ОДЮСШ«Авангард» У Остапюк І.С. 5.03.1 3
4. Могилюк Михайло ОДЮСШ«Авангард» У Остапюк І.С. 5.08.4 4
5. Бархоленко Олександр ДЮСШ №4 Чернівці О Куца Н.М. 5.18.6 5
6. Дерчик Роберт Сторожинець О Токарюк І.М. 5.19.8 6
7. Ганзій Іван ОДЮСШ«Буревіснк» ——- Арсенюк М.В. 5.22.2 7
8. Полонко Олександр Сокиряни О Желявський В.В. 5.24.6 8
9. Рильчук Йонатан ДЮСШ №4 Чернівці О Грищук А.С. 5.25.1 9
10. Скурту Володимир Герца О Кіріяк В.В. 5.45.6 10
11. Бундук Мар’ян Герца О Кіріяк В.В. 5.55.2 11
12. Пшеничко Дмитро Сокиряни О Желявський В.В. 6.03.4 12

Біг 1500 м юніори 1999-1998 р.н.

1. Білий Влад КБУ Чернівці О Арсенюк М.В., Кирилова Л.С. 4.37.3 1
2. Губа Михайло Чернівці «Колосок» К Ячнюк І.О., Данілов О.О. 5.02.7 2
3. Павлюк Микола ДЮСШ №4 Чернівці О Куца Н.М. 5.03.7 3
4. Поставіков Вадим ОДЮСШ«Буревіснк» ——- Арсенюк М.В. 5.04.2 4

Біг 1500 м молодь,чоловіки

1. Влад Михайло       4.54.1 Особ.
2. Григорків Роман ОДЮСШ«Буревіснк» Спартак Арсенюк М.В., Міхайлов С.С. 5.04.5 1
3. Марфюк Захар ОДЮСШ«Буревісник» СК «Медик» Арсенюк М.В., Городинський С.І. 5.07.3 2
4. Маковійчук Танасій Кіцмань К Маковійчук Т. 6.13.1 1

Фінал біг 100 м дівчата 2002-2003 р.н.

1. Климюк Марія Кіцмань О Романюк В.В. 13.9 2
2. Бонар Олександра Хотин О Павлюк І.Г. 14.5 3
3. Чоботар Юлія ДЮСШ №4 Чернівці О Куца Н.М. 14.7 4
4. Коляска Ірина ОДЮСШ«Авангард» У Слюсарева Л.П. 13.5 1
5. Драгінда Катерина Кіцмань О   15.4 6
6. Лукенюк Юлія Сторожинець О Писарюк Р.В. 15.1 5

Фінал біг 100 м дівчата 2000-2001 р.н.

1. Владичан Анастасія КБУ Чернівці —— Арсенюк М.В.,Кирилова Л.С. 13.2 1
2. Ковалишин Наталя ОДЮСШ«Авангард» У Слюсарева Л.П. 13.6 2
3. Бех Мішель ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 14.8 4
4. Пухальська Росіта ОДЮСШ«Авангард» У Кузнецова Н.М. DNS DNF
5. Гафу Марина Герца О Атудуроае В.К. 14.5 3
6. Савчук Олена ОДЮСШ«Авангард» У Кузнецова Н.М. DNS DNF

Фінал біг 100 м юнаки 2002-2003 р.н.

1. Смерека Дмитро Сторожинець О Писарюк Р.В. 12.7 3
2. Івасюк Серафим Кіцмань О   12.6 2
3. Капустян Вадим ДЮСШ №4 Чернівці О Грищук А.С. DNS DNF
4. Орелецький Володимир ДЮСШ №4 Чернівці О Куца Н.М. DNS DNF
5. Яновський Давид ОДЮСШ«Авангард» У Слюсарева Л.П. 11.9 1
6. Іванчук Іван ДЮСШ №4 Чернівці О Куца Н.М. 14.2 4

Фінал біг 100 м юнаки 2000-2001 р.н.

1. Скидан Олександр ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 11.9 3
2. Пінтілей Станіслав Герца О Кіріяк В.В. 12.5 4
3. Маковійчук Максим            ОДЮСШ«Авангард» У Слюсарев Г.Г., Бабюк І.І. 11.5 1
4. Паращук Максим Хотин О Павлюк І.Г. 11.6 2
5. Бурлака Віталій ДЮСШ №4 Чернівці О Грищук А.С. 12.7 6
6. Хованець Олександр Вижниця Спартак Лучік В.О. 12.6 5

Фінал біг 100 м юніори 1999-1998 р.н.

1. Дарчук Максим ШВСМ Чернівці О Тищук Д.І., Прондюк Р.І. 11.5 1
2. Чікал Павло Сторожинець О Яворський П.П. 12.3 3
3. Шаповін Кирил Чернівці «Колосок» К Ячнюк І.О., Данілов О.О. DNS DNF
4. Юрійчук Максим Кіцмань О Романюк В.В. 12.3 2
5. Власов Павло ОДЮСШ«Авангард» У Слюсарева Л.П. 12.6 5
6. Тимерівський Андрій ОДЮСШ«Буревіснк» —— Ерлескас І.П. 12.5 4

Біг 200 м дівчата 2002-2003 р.н.

І забіг

1. Коляска Ірина ОДЮСШ«Авангард» У Слюсарева Л.П. 29.7 1
2. Терлецька Маргарита Сторожинець О Москалюк С.І. 30.2 2
3. Юзва Ольга Хотин О Павлюк І.Г. 30.8 3
4. Задоля Ольга Вижниця О Ватрич Т.І. 33.8 7
5. Мельник Юлія Кіцмань О   34.2 8

ІІ забіг

1. Чоботар Юлія ДЮСШ №4 Чернівці О Куца Н.М. 31.9 5
2. Нагірняк Софія Хотин О Павлюк І.Г. 33.5 6
3. Атудуроае Інеса Герца О Атудуроае В.К. 34.7 9
4. Товстюк Хрестина ОДЮСШ«Авангард» У Слюсарева Л.П. 35.3 11
5. Ткач Карина Ліцей №4 Чернівці О Прондюк Р.І. 37.0 12

ІІІ забіг

1. Бонар Олександра Хотин О Павлюк І.Г. 31.3 4
2. Досянівська Софія       33.8 Особ.
3. Дуб’як Надія ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 34.7 10
4. Присяжнюк Віталіна ДЮСШ №4 Чернівці О   36.4 Особ.
5. Ципіщюк Катерина ОДЮСШ«Авангард» У Слюсарева Л.П. 38.3 13

Біг 200 м дівчата 2000-2001 р.н.

1. Ковалишин Наталя ОДЮСШ«Авангард» У Слюсарева Л.П. 29.0 1
2. Миронюк Марина Кіцмань О Бабюк І.І. 29.4 2
3. Гафу Марина Герца О Атудуроае В.К. 31.5 3
4. Демен Діана ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 38.4 4

Біг 200 м юніорки 1999-1998 р.н.

1. Маньковська Наталя Кіцмань «Колосок» О Романюк В.В. Бабюк І.І. Ячнюк І.О, Ячнюк Ю.Б. 28.1 1
2. Рудик Любов КБУ Чернівці О Арсенюк М.В., Кирилова Л.С. 29.6 2
3. Ковцун Ганна ОДЮСШ«Буревіснк» О Арсенюк М.В. 29.9 3

Біг 200 м юнаки 2002-2003 р.н.

І забіг

1. Мислик Микола Вижниця О Ватрич Т.І. 28.3 4
2. Юрійчук Станіслав Кіцмань О   29.4 5
3. Лакуста Натан Кіцмань О   29.5 6
4. Ткач Денис Ліцей №4 Чернівці О Прондюк Р.І. 35.5 Особ.
5. Булига Станіслав Вижниця О Ватрич Т.І. 37.2 15

ІІ забіг

1. Сульжик Олексій Вижниця О Ватрич Т.І. 28.3 3
2. Лук’ян Василь Герца О Кіріяк В.В. 30.5 8
3. Поляк Микола ОДЮСШ«Авангард» У Слюсарева Л.П. 31.7 9
4. Кефа Артем Шипинці О   32.6 Особ.
5. Ковалишин Павло ОДЮСШ«Авангард» У Слюсарева Л.П. 35.8 14

ІІІ забіг

1. Царик Юрій Кіцмань О   32.8 10
2. Грига Юрій Вижниця О Ватрич Т.І. 34.4 12
3. Костик Артем Ліцей №4 Чернівці О Прондюк Р.І. 35.4 13
4. Дем’янчук Віталій Ліцей №4 Чернівці О Прондюк Р.І. 39.8 16

ІV забіг

1. Яновський Давид ОДЮСШ«Авангард» У Слюсарева Л.П. 25.1 1
2. Івасюк Серафим Кіцмань О   25.5 2
3. Суханов Ілля ОДЮСШ«Авангард» У Слюсарева Л.П. 29.6 7
4. Луцишин Тімур ОДЮСШ«Авангард» У Слюсарева Л.П. 33.4 11

Біг 200 м юнаки 2001-2000 р.н.

І забіг

1. Пінтілей Станіслав Герца О Кіріяк В.В. 26.2 5
2. Гончарук Сергій ОДЮСШ«Авангард» У Слюсарева Л.П. 27.7 6
3. Шелест Михайло ОДЮСШ«Буревіснк» —– Арсенюк М.В. 28.1 7

ІІ забіг

1. Конечний Микола Сторожинець О Токарюк І.М. 23.8 1
2. Маковійчук Максим            ОДЮСШ«Авангард» У Слюсарев Г.Г., Бабюк І.І. 24.1 2
3. Паращук Максим Хотин О Павлюк І.Г. 24.6 3
4. Скидан Олександр ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 25.8 4

Біг 200 м юніори 1999-1998 р.н.

1. Миронець Олег ШВСМ Чернівці О Павлюк І.Г. 22.7 1
2. Дарчук Максим ШВСМ Чернівці О Тищук Д.І., Прондюк Р.І. 23.6 2
3. Чікал Павло Сторожинець О Яворський П.П. 26.0 3
4. Гетманенко Денис БДМУ Медик Городинський С.І. 26.7 4
5. Степанов Микола ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 27.2 5

Біг 800 м дівчата 2002-2003 р.н.

1. Шенкарюк Віолета Кіцмань О Бабюк І.І. 2.34.0 1
2. Мартинюк Олександра ОДЮСШ«Буревіснк» О Арсенюк М.В. 2.59.8 4
3. Барковська Тетяна Сторожинець О Москалюк С.І. 2.42.9 3
4. Долинська Юлія КБУ Чернівці О Кирилова Л.С., Арсенюк М.В. 3.08.8 9
5. Тележинська Устина Сторожинецька ДЮСШ О Тищук Д.І. 3.03.3 5
6. Станкевич Ірина ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 3.05.2 6
7. Голобуцька Таісія Вижниця Спартак Лучик В.О. 2.40.6 2
8. Гаращук Олексанндра Хотин О Павлюк І.Г. 3.11.3 10
9. Плоскова Еріка ОДЮСШ«Буревіснк» —– Арсенюк М.В. 3.08.1 7
10. Черній Катерина Хотин О Павлюк І.Г. 3.08.5 8
11. Шевчук Елізавета ДЮСШ №4 Чернівці О Куца Н.М. 3.36.1 12
12. Геман Данієла Герца О Атудуроае В.К. 3.17.8 11
13. Андронійчук Анастасія КБУ Чернівці —— Арсенюк М.В.,Кирилова Л.С. 3.58.3 13

Біг 800 м дівчата 2000-2001 р.н.

1. Ярема Іванна ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 3.06.3 2
2. Фолошня Міхаєла Герца О Атудуроае В.К. 2.46.0 1
3. Кушнірюк Тетяна ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 3.19.5 3

Біг 800 м юнаки 2002-2003 р.н.

1. Тележинський Влас Сторожинецька ДЮСШ О Тищук Д.І. 2.10.8 1
2. Хрестик Володимир Сторожинець О Токарюк І.М. 2.19.2 2
3. Дмитрюк Гліб ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 2.41.3 5
4. Никула Василь Вижниця Спартак Лучик В.О. 2.28.9 3
5. Жалбє Юліан Герца О Кіріяк В.В. 2.32.6 4
6. Царик Юрій Кіцмань О   3.06.7 6
7. Дончак Андрій Вижниця О Ватрич Т.І. 3.11.4 8
8. Савкевич Дмитро КБУ Чернівці О Кирилова Л.С., Арсенюк М.В. 3.11.3 7

Біг 800 м юнаки 2000-2001 р.н.

1. Ганзій Іван ОДЮСШ«Буревіснк» ——- Арсенюк М.В. 2.22.4 2
2. Павлюк Іван Вижниця О Ватрич Т.І., Тищук Д.І. 2.15.6 1
3. Штирба Микола ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 2.23.6 3
4. Бундук Мар’ян Герца О Кіріяк В.В. 2.43.3 9
5. Пітіхашний Маріус Герца О Атудуроае В.К. 2.34.7 6
6. Скурту Володимир Герца О Кіріяк В.В. 2.35.7 7
7. Ботнарашу Максим Герца О Атудуроае В.К. 2.34.1 5
8. Попша Себастьян ДЮСШ №4 Чернівці О Грищук А.С. 2.33.3 4
9. Бархоленко Олександр ДЮСШ №4 Чернівці О Куца Н.М. 2.37.3 8

Біг 800 м юніори 1999-1998 р.н.

1. Лека Сергій КБУ Чернівці —— Арсенюк М.В.,Кирилова Л.С. 2.04.3 1
2. Мамалицький Владислав Хотин О Павлюк І.Г. 2.04.5 2
3. Мокрієнко Ігор КБУ Чернівці —— Арсенюк М.В.,Кирилова Л.С. 2.07.8 3

Біг 3000 м дівчата 2002-2003 р.н.

1. Мелимука Ольга ДЮСШ №4 О Куца Н.М. 12.53.7 1
2. Мельник Марія Сторожинець О Чаманов І.М. 12.56.7 2
3. Паскал Олександра КБУ Чернівці —— Арсенюк М.В.,Кирилова Л.С. 13.22.0 3

Біг 3000 м дівчата 2000-2001 р.н.

1. Пасюк Еліна ДЮСШ№1 Чернівці О Дмитрюк С.Д. 14.13.5 1
2. Барчук Оксана ОДЮСШ«Буревіснк» —– Арсенюк М.В. 15.12.3 2
3. Ігнатьєва Анна КБУ Чернівці —— Арсенюк М.В.,Кирилова Л.С. 15.44.4 3
4. Агапій Аліна КБУ Чернівці —— Арсенюк М.В.,Кирилова Л.С. 15.51.8 4

Біг 3000 м юнаки 2002-2003 р.н.

1. Петращук Максим Хотин О Павлюк І.Г. 11.31.5 1
2. Яворський Вадим Хотин О Павлюк І.Г. 12.15.4 2
3. Гикавий Ростислав Хотин О Павлюк І.Г. 12.16.6 3
4. Чопик Олександр КБУ Чернівці О Кирилова Л.С., Арсенюк М.В. 13.10.8 4
5. Мушкет Владислав КБУ Чернівці О Кирилова Л.С., Арсенюк М.В. 17.09.9 5

Біг 3000 м юнаки 2000-2001 р.н.

1. Могилюк Михайло ОДЮСШ«Авангард» У Остапюк І.С. 11.27.5 1
2. Пономаренко  Сергій КБУ Чернівці О Кирилова Л.С., Арсенюк М.В. 11.29.3 2
3. Бундук Мар’ян Герца О Кіріяк В.В. 11.48.6 3
4. Скурту Володимир Герца О Кіріяк В.В. 11.50.1 4

Біг 3000 м юніори 1999-1998 р.н.

1. Гакман Серафим ОДЮСШ«Буревіснк» —– Арсенюк М.В. 11.28.6 1
2. Поставіков Вадим ОДЮСШ«Буревіснк» —– Арсенюк М.В. 11.31.6 2
3. Білий Владислав КБУ Чернівці О Кирилова Л.С., Арсенюк М.В. DNF  

Біг 3000 м чоловіки, молодь 1995-1997 р.н.

1. Григорків Роман ОДЮСШ«Буревіснк» —– Арсенюк М.В. 11.21.4 1
2. Малек Андрій ОДЮСШ«Буревіснк» —– Арсенюк М.В. 11.29.6 2
3. Олянецький Микита ОДЮСШ«Авангард» У Остапюк І.С., Токарюк І.М. 11.33.1 3
4. Маковійчук Танасій Кіцмань К Маковійчук Т. 13.27.7 1

 

Головний Секретар ІК                                                                        Кирилова Л.С.

Головний Суддя НК                                                                           Арсенюк М.В.

***

Юніор з Хотина пробився до фіналу дорослого ЧУ і виконав норматив на Євро-2017 U-19

***

Легка атлетика: Хотинчанин переможно представив Україну на міжнародній арені

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.