У Лізі чемпіонів Буковини долю чвертьфіналу вирішили… 16 пенальті

0

Визначились півфіналісти Ліги чемпіонів районів Чернівецької області з футболу 2017 р., в якій на стадії плей-оф переможці визначаються за сумою двох матчів.

Найбільш напруженим у чвертьфіналі виявилось протистояння «Неполоківці» – «Рукшин». Команди обмінялися домашніми перемогами 1:0. Відповідно, після повторного поєдинку в Хотині, який обслуговував у полі Андрій Кошура, довелося пробивати післяматчеві пенальті. Серія затягнулась – перших по 5 пенальті були результативними, далі пішло «до забитого», і розв’язка настала аж у восьмій парі «ударів з точки», коли голкіпер Неполоківців «витягнув» м’яча. Отож, 7:8 на користь гостей з Кіцманщини, які крокують до півфіналу, разом із зірковим ветераном Русланом Гунчаком.

Очікувалось, що «Дрім-Тім» після виїзних 1:2 вдома, можливо, переверне ситуацію на свою користь, але ні – несподіваних 1:5.

У Купці Глибоцького району місцева команда «дотиснула» земляків зі Старого Вовчинця – 2:1 (в гостях 3:3).

Отож, у повторних чвертьфінальних іграх, як повідомили SportBuk.com заступник голови обласної федерації футболу Сергій Задорожняк та представник федерації Дмитро Гітельман, зафіксовано наступні результати:

28.09. 15.00. 2 м.гр. «В» ФК «Рукшин» – 1м.гр. «А» ФК «Неполоківці»  – 1:0 (пен. – 7:8)

28.09. 15.00. 2 м.гр. «А» ФК «Волока» – 1м.гр. «В» ФК «Тереблече» – 2:1

28.09. 15.00. 2 м.гр. «Д» ФК «Дрім-Тім» – 1м.гр. «С» ФК «Магала» – 1:5

28.09. 15.00. 2 м.гр. «С» «Купка» – 1м.гр. «Д» ФК «Ст.Вовчинець» – 2:1

Наступні матчі: 1/2  фіналу (перші матчі), 5 жовтня