На чемпіонаті України «з точки в точку» 2017 Буковина має медалі всіх гатунків

0

У п’ятницю, 4.08.17, у Чернівцях відбувся чемпіонат України з велоспорту маунтенбайк «з точки в точку».

Учасники, як повідомив SportBuk.com Ілля Руссу, стартували разом на Театральній площі і фінішували на Цецино футбольному полі, де колись тренувалась «Буковина» (коли команду патронував «Машзавод).

Павло Лукан, Ілля Руссу

Буковинці здобули повний комплект нагород. Чернівчанин Павло Лукан переміг серед юніорів, ще один вихованець Іллі Руссу Костянтин Довганчук став срібним призером серед юнаків, а кримська буковинка Єлісавета Топченюк замкнула трійку призерів у юніорок.

У суботу, 5.08.17, на трасі «Суперкрос» розіграють нагороди 6 етапу Кубку України з гонки елімінатор.

А 10-13 серпня у Чернівцях гостює багатоденний чемпіонат України та чемпіонат з гонки вгору.

Зазначимо, що в день проведення чемпіонату України “з точки в точку” одружився чернівецький майстер спорту з велоспорту МТБ Сергій Гоменюк (зрозуміло, що у змаганнях він не брав участь). Вітаємо з цією знаменною подією і бажаємо дового і щасливого подружнього життя!!!