Стрільба з лука: Чернівецька «олімпійська сім’я» і на ЧУ-2017 «в медалях» (фото)

0

Чотири медальні виступи записали до свого активу представники «олімпійської сім’ї» – Лідія Січенікова-Косташ та Михайло Косташ – на чемпіонаті України зі стрільби з лука 2017 р., який завершився 24 липня у Черкасах.

 

Лідія Січенікова-Косташ (03.02.93, Чернівці, «Спартак», «Динамо», ШВСМ, Сумський державний педагогічний університет, тренер – Олег Осипенко, офіційний партнер – житловий комплекс «Водограй») здобула дві золоті та одну бронзову нагороду. В особистому фіналі Лідія перемогла Анастасію Павлову з Нової Каховки Херсонської обл. (у матчі за 3 місце чемпіонку Європи Вероніку Марченко зі Львова здолала Ольга Сенюк, колишня представниця Молдови, яка під прізвищем Буліга встигла повиступати і під прапором Азербайджану, а тепер повернулась до Львова, де вийшла заміж за іншого лучника Тараса Сенюка). У командному виді програми  буковинки Лідія Січенікова-Косташ, ще одна олімпійка Тетяна Дорохова («Динамо») та Олена Онуфрійчук (МОНУ) у фіналі взяли гору над львів’янками. У міксі Лідія Січенікова-Косташ (яка у кваліфікації була третьою) та ще один вихованець Олега Осипенка – Іван Кожокарь (був кращим в кваліфікації серед буковинців – 6-й результат) у півфіналі поступились сумському дуету Поліна Родіонова – Олексій Гунбін, а в матчі за «бронзу» в перестрілці дотиснули представників Харківщини (Олександр Сердюк, Дар’я Павліченко). У змішаному фіналі сумчани перемогли львів’ян.

Серед чоловіків в командному виді програми чернівчани Іван Кожокарь, Михайло Косташ, Ігор Омельченко пробились до фіналу, де поступились другій команді Львівської області.

В особистому заліку кращим в олімпійському раунді був Ігор Омельченко (МОНУ, 27 місце у кваліфікації) – 4 місце. У малому фіналі він поступився Артемук Овчиннікову (Сумська-2, 17 місце у кваліфікації).


Приємно зазначити, що Чернівецька область виборола перше загальнокомандне місце!

Георгій МАЗУРАШУ, SportBuk.com,
директор облцентру «Спорт для всіх»

Командний вид

Жінки

Фінал

Чернівецька-1 (Лідія Січенікова, Олена Онуфрійчук, Тетяна Дорохова) – Львівська-1 (Вероніка Марченко, Соломія Трапезнікова, Катерина Соколенко) – 5:4

За 3 місце

Сумська-1 – Львівська-2 – 5:4…

8 Чернівецька-2 (Олександра Кукурузяк, Юлія Череп, Олена Албулеса)

Чоловіки

Фінал

Львівська-2 – Чернівецька (Іван Кожокарь, Михайло Косташ, Ігор Омельченко) – 6:0

За 3 місце

Харківська-2 – Сумська-1 – 5:1

***

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО:

Михайло Косташ, Лідія Січенікова

***

***

***

Чернівецька сімейна пара представлятиме Україну на Всесвітній Універсіаді 2017

***

Стрільба з лука: Тріумф чернівецької олімпійської сім’ї на Універсіаді-2017

***

Про «хет-трик» чернівчан у 3-х країнах і лучне свято на «Буковині» (відео, фото)

***

Стрільба з лука: На матчі сильніших 2017 краща серед буковинців – Січенікова

***

Січенікова і Ко на Євро-2017 розгромили Росію у матчі за медалі (відео)

***

Стрільба з лука: Січенікова і Ко підтвердили клас на ЧУ-2017 в приміщенні

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.