Легка атлетика: Рекордна генеральна репетиція буковинців перед ЧУ-2017

0

За декілька днів до чеспіонату України з легкої атлетики, який гостює 5-8 липня 2017 р. у Кропивницькому (екс-Кіровоград), деякі провідні буковинські атлети “засвітились” успішними виступами за межами області та країни.

Так, керівник фізвиховання Чернівецького політехнічного коледжу Олександр Данілов став бронзовим призером Кубку Кракова (Польща) на дистанції 400 м з/б – 52,92.

За декілтка днів Сашко увійшов до призової трійки на Відкритому чемпіонаті Києва – третій з результатом 52,62. І знову “кружляє” навколо нормативу майстра спорту (52,50), який поки що Данілову не підкорився, хоч і не раз наближався до нього впритул (аж до 52,51!!!).

На цих же змаганнях у Києві рекордсмен Буковини у спринті Еміль Ібрагімов покращив свій рекорд області на 200 м – 21,04. З цим результатом Еміль фінішував другим після Сергія Смелика, який виконав норматив для участі у чемпіонаті світу.

На 100-метрівці Вихованець Геннадія Слюсарєва в забігу показав свій кращий результат в сезоні – 10,56. У фіналі він був також другим, після Соколова з Миколаївщини.


До вашої уваги склад збірної області для участі у чемпіонаті України в Кропивницькому. З попередньо заявлених, як стало відомо, не будуть виступати В’ячеслав Антонюк (який був другим на нещодавньому молодіжному чемпіонаті України на 5000 м) та спринтерка Вікторія Ватаманюк.

Трансляції з чемпіонату України можна дивитися тут:

https://m.youtube.com/user/UkrainianAthletics

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.