«Young Life Summer 2017» виграли чернівчани з «южним присмаком» (фото, відео)

2

У фіналі прем’єрного юнацького турніру зі стрітболу «Young Life Summer 2017», який відбувся на майданчику «Водограй» у ЗОШ №22 у Чернівцях, зустрілися дві місцеві команди. Лідером однієї з них був чернівецький велетень Артур Фреш-Стаханов, який тепер тренується і виступає за юнацький склад суперлігівського «Хіміка» (Южне).

У вирішальному поєдинку «Богатирі» Артур Фреш-Стаханов, Альберт Білоусов, Олег Бойчук, Артем Сімака) перемогли «Меблевий салон» (Ростислав Писанчин, Олександр Радомський, Микита Цуркан, Ілля Романчук) – 11:8.

У «бронзовому фіналі» «Бука» (Антон Гапляк, Юрій Мазурашу, Юрій Гапей…) здолали теж чернівецьку «Арніку» – 11:7.

Серед головних сенсацій турніру – вихід до фіналу «Меблевого салону» та поразка у чвертьфіналі сильної команди з Коломиї «Шмаляй налисник», яка під іншою назвою («Коледж баскет») і з мінімальними змінами у складі торік виграли Відкритий чемпіонат Чернівців з баскетболу 3х3 і посіли 8 місце в Україні в юнацькій віковій групі. На «Young Life Summer 2017» гості з Коломиї у напруженій і драматичній боротьбі поступились чернівецькій команді «Бука» – 8:9. Суперники по черзі вели в рахунку, лідер «Буки» Антон Гапляк «зайве нервував», чим ледь не підвів свою команду, а на останніх секундах гості могли зі штрафного зрівняти рахунок і перевести гру в овер-тайм, але фортуна була на боці «Буки».

У рамках турніру відбулися також конкурси 3-очкових кидків, переможцем якого став гравець з Коломиї Владислав Боднарук з 12 влучними дальніми «пострілами» за 1 хвилину (до речі, він теж пов’язаний з місцевим «Ірбісом», з яким тренувався у літньому спортивному таборі-2016), та слем-данів, де найбільше глядацьких симпатій (і головний приз) отримав чернівецький легіонер юнацького «Хіміка» (Южне) Артур Фреш-Стаханов (у суперфіналі його суперником був колега по «Ірбісу» Юрій Мазурашу).

Змагання організував місцевий молодіжний клуб «Young Life», за підтримки обласної федерації баскетболу (Олександр Тюрін, Геннадій Водовоз). Серед почесних гостей турніру була майстер спорту, бронзова призерка Спартакіади народів СРСР Валентина Анісімова.