Про «хет-трик» чернівчан у 3-х країнах і лучне свято на «Буковині» (відео, фото)

0

Перші за часів незалежності змагання зі стрільби з лука на стадіоні «Буковина» відкрили перед Чернівцями нові перспективи щодо прийому нових стартів високого рівня – аж до міжнародного.

Подвійне свято стрільби з лука на головній спортивній арені Буковини розпочалось 30.05.17 з першого етапу Кубку України «Chernivtsi Cup», продовжилось 3.06.17 Чемпіонатом України серед кадетів 2000 та 2003 р.н. і молодших і увінчалось 6.06.17 церемонією нагородження юнацьких національних змагань, в якій взяли участь начальник управління молоді та спорту Чернівецької ОДА Богдан Вітовський, керівник міськспортуправління Дмитро Макаренко та Заслужені тренери України Анатолій Єгоров і Олег Осипенко.

Поки юні лучники виборювали останні нагороди кадетського чемпіонату України, можливістю постріляти у гарних умовах на стадіоні «Буковина» на вільних щитах скористалися краща спортсменка Буковини 2016 Лідія Січенікова та її чоловік Михайло Косташ. У свою чергу, SportBuk.com скористався можливістю поспілкуватися з подружжям про нещодавній повний тріумф на Всеукраїнській Універсіаді у Харкові та унікальний переможний «хет-трик» олімпійської родини, яка цього року записала до свого активу «золоті» виступи у національних змаганнях трьох країн (Лідія перемогла в Україні, Михайло виграв Відкритий чемпіонат Румунії, а його мама – фіналістка Олімпійських ігор 1988 р. Тетяна Мунтян, яка останнім часом тренує у США, здобула «золото» чемпіонат Сполучених Штатів у приміщенні):

***

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО:

Лідія Січенікова, Михайло Косташ

***

Стрільба з лука: Тріумф чернівецької олімпійської сім’ї на Універсіаді-2017

***

Результати кадетських змагань – тут (представники Буковини здобули нагороди всіх ґатунків).

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО (кадетський чемпіонат, нагородження)

Катерина Гугленко (Харківська) – Соломія Гнип (Львівська) – 6:0

5 Олена Онуфрійчук (Чернівецька, програла у чвертьфіналі Соломії Гнип – 4:6)…

9 Олена Албулеса (Чернівецька, програла в 1/8 фіналу Соломії Трапезніковій – 0:6), Юлія Череп (Чернівецька, пограла в 1/8 фіналу Ірині Хочиній – 0:6)…

17 Тетяна Дорохова (Чернівецька, програла в 1/16 фіналу Олені Албулеса – 5:6), Яна Орлик (Чернівецька), Людмила Аріфова (Чернівецька), Анжела Олесик (Чернівецька, програла в 1/16 фіналу Соломії Трапезніковій – 3:7), Євгенія Сусленська (Чернівецька, програла в 1/16 фіналу Поліні Родіоновій – 2:6), Катерина Андрусенко (Чернівецька), Валерія Бєня (Чернівецька), Марьяна Кушнір (Чернівецька)

Чоловіки

Фінал

Віктор Рубан (Харківська) – Микита Шишкін (Сумська) – 6:4

За 3 місце

Артем Мелехов (Харківська) – Олександр Скачок (Сумська) – 6:0…

9 Влад Черкез (Чернівецька, програв в 1/8 фіналу Артему Мелехову – 4:6), Максим Дущак (програв в 1/8 фіналу Віктору Рубану – 0:6), Микита Кирюхін (програв в 1/8 фіналу Микиті Шишкіну – 0:6)…

17 Михайло Косташ (програв в 1/16 фіналу Максиму Дущаку в перестрілці – 5:6), Іван Кожокарь, Павло Курилюк, Ігор Омельченко