Легка атлетика: Рекорди масовості на чемпіонаті області 2017 (фото)

0

Складно пригадати, коли востаннє чемпіонат області з легкої атлетики був таких масовим. Особливо це стосується спринтерських дистанцій. Приміром, на 100-метрівці у першому колі змагань було 7 дівочих і 10 чоловічих забігів.

 

Деякі учасники показали доволі непогані результати. І це вже стосується не лише спринту.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО:


***

Як повідомив SportBuk.com головний суддя Михайло Арсенюк, у чемпіонаті області були зафіксовані наступні результати:

 

п/п

 

Прізвище ім’я

 

Команда

 

ФСТ

 

Тренер

 

Результат

 Біг 100 м дівчата

І забіг

1. Климюк Марія Кіцмань Освіта Романюк В.В. 13.4
2. Базильчук Ірина Кіцмань Освіта Романюк В.В. 14.5
3. Пушкашу Марина ДЮСШ №4 Освіта Куца Н.М. 16.9
4. Орловська Анна ДЮСШ №4 Освіта Юзюк О.Б. 18.0
5. Парамонова Поліна ДЮСШ №4 Освіта Юзюк О.Б. 19.6

ІІ забіг

1. Коляска Ірина ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Слюсарева Л.П. 13.6
2. Драгінда Катерина Кіцмань Освіта Романюк В.В. 14.1
3. Мацкуляк Інна ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Слюсарева Л.П. 14.8
4. Кузик Олександра Вижниця Освіта Ватрич Т.І. 15.0
5. Юраш Мар’яна Глибоцька РДЮСШ Освіта Бордун О.М., Дуган С.В. 15.6

ІІІ забіг

1. Ковалишин Наталя ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Слюсарева Л.П. 13.3
2. Мельник Юлія Кіцмань Освіта Романюк В.В. 14.8
3. Савчук Юлія Кіцманьська РДЮСШ Колос Руснак О.І. 16.6
4. Макаровська Анна ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Слюсарева Л.П. 18.1
5. Пономарчук Анастасія ДЮСШ №4 Освіта Юзюк О.Б. 18.1

ІV забіг

1. Бех мішель ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 14.8
2. Чеботар Юлія ДЮСШ №4 Освіта Куца Н.М. 15.0
3. Лабатій Валерія ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Слюсарева Л.П. 15.7
4. Крамар Каріна ДЮСШ №4 Освіта Юзюк О.Б. 16.3
5. Шаповалова Катерина ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 17.2
6. Мирон Каріна ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Слюсарева Л.П. 18.9

    V забіг юніорки

1. Чоропіта Дар’я Кіцмань Освіта Романюк В.В. 12.5
2. Тодоришина Марина ДЮСШ «Колосок» Колос Ячнюк І.О., Ячнюк Ю.Б. 13.1
3. Заводецька Христина КБУ ДЮСШ Чернівці ——    Кирилова Л.С. 14.4

    VІ забіг молодь

1. Мандебура Аліна ШВСМ Чернівці Україна Слюсарев Г.Г. 12.0
2. Ватаманюк Вікторія Чернівці «Колосок» Колос Яччнюк І.О., Ячнюк Ю.Б. 12.9
3. Войчук Ірина СК «Медик» БДМУ Освіта Городинський С.І. 13.2
4. Івасик Вікторія СК «Медик» БДМУ Освіта Городинський С.І. 13.3
5. Прокопчук Тетяна Чернівці Особисто Прокопчук Т.І. DNS

   VІІ забіг жінки

1. Руснак Марія ШВСМ Чернівці Колос Ячнюк І.О., Павлюк І.Г. 11.7
2. Філянович Ольга ОДЮСШ«Буревіснк» ——    Арсенюк М.В. 13.2
3. Микитюк Ірина Грузія Особисто Терехов Г.Н. 13.2

Біг 100 м юнаки

І забіг

1. Костащук Іван Вижниця Освіта Ватрич Т.І. 15.2
2. Ковалишин Павло ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Слюсарева Л.П. 15.8
3. Повсть’янов Валентин Камянська ДЮСШ Освіта Верега С.А. 17.0
4. Зверид Валерій ДЮСШ №4 Освіта Юзюк О.Б. 19.5

ІІ забіг

1. Горошкевич Сергій ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Слюсарева Л.П. 13.7
2. Грига Юрій Вижниця Освіта Ватрич Т.І. 15.3
3. Цап Максим ДЮСШ №4 Освіта Куца Н.М. 16.4
4. Булига Святослав Вижниця Освіта Ватрич Т.І. 16.5

ІІІ забіг

1. Мислик Микола Вижниця Освіта Ватрич Т.І. 12.4
2. Петращеску Олег Сторожинець Освіта Токарюк І.М. 13.6
3. Поляк Микола ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Слюсарева Л.П. 14.3
4. Романчук Олександр Камянська ДЮСШ Освіта Верега С.А. 14.5
5. Різун Олексій Вижниця Освіта Ватрич Т.І. 15.0
6. Незвинський Микола Кіцмань Освіта Романюк В.В. 15.2

ІV забіг

1. Скидан Олександр ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 12.2
2. Дойчук Богдан ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Слюсарева Л.П. 12.4
3. Івасюк Серафім Кіцмань Освіта Бабюк І.І. 12.5
4. Дранка Богдан Кіцмань Освіта Бабюк І.І. 13.2
5. Княгницький Віктор Чернівецький ліцей №4 Освіта Прондюк Р.І. 13.9

V забіг

1. Радейчук Григорій ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 12.8
2. Дашкевич Дмитро ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 13.4
3. Скрипкар Валерій ДЮСШ №4 Освіта Грищук А.С. 13.4
4. Фельдман Дмитро ДЮСШ №4 Освіта Юзюк О.Б. 14.2
5. Сорокан Андрій ДЮСШ №4 Освіта Юзюк О.Б. 15.3

VI забіг

1. Паращук Максим Хотин            Освіта          Павлюк І.Г. 11.7
2. Руснак Олександр Кіцмань Освіта Романюк В.В. 12.2
3. Таєнчук Віталій ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Остапюк І.С. 12.2
4. Бурлака Віталій ДЮСШ №4 Освіта Грищук А.С. 12.8
5. Поляк Михайло ДЮСШ №4 Освіта Куца Н.М. 13.2
6. Киселиця Валерій ДЮСШ №4 Освіта Куца Н.М. 14.0

VIІ забіг

1. Маковійчук Максим Кіцмань Освіта Бабюк І.І. 11.5
2. Яновський Давид ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Слюсарева Л.П. 11.8
3. Власов Павло ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Слюсарева Л.П. 12.3
4. Заболотний Ярослав ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Остапюк І.С. 12.7
5. Петров Євген ДЮСШ №4 Освіта Юзюк О.Б. 13.7
6. Іщенко Андрій ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 14.1

   VІІI забіг юніори

1. Марфюк Захар СК «Медик» БДМУ Освіта Городинський С.І. 11.5
2. Філечко Максим ДЮСШ «Колосок» Колос Ячнюк І.О., Ячнюк Ю.Б. 12.1
3. Чікал Павло Сторожинець Освіта Польова І.П. 12.1
4. Демчук Володимир ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Остапюк І.С. 12.4
5. Степанов Микола ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 12.4

   IХ забіг молодь

1. Бабич Іван СК «Медик» БДМУ Освіта Городинський С.І. 10.8
2. Дойчук Іван ШВСМ Чернівці ФСТ «Україна» Слюсарев Г.Г. 11.4
3. Малек Андрій ОДЮСШ«Буревіснк» ——    Арсенюк М.В. 11.7

   Х забіг чоловіки

1. Згоранець Олександр ШВСМ Чернівці ФСТ «Україна» Слюсарев Г.Г. 10.9
2. Помогаєв Олександр ШВСМ Чернівці ФСТ «Україна» Слюсарев Г.Г. 10.6
3. Данілов Олександр ШВСМ Чернівці Колос Ячнюк І.О., Павлюк І.Г. 11.0
4. Пахомський Андрій ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Остапюк І.С. 12.6

   Біг 100 м (Фінал) дівчата

1. Ковалишин Наталя ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Слюсарева Л.П. 13.4
2. Климюк Марія Кіцмань Освіта Романюк В.В. 13.5
3. Коляска Ірина ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Слюсарева Л.П. 13.8
4. Драгінда Катерина Кіцмань Освіта Романюк В.В. 13.8
5. Базильчук Ірина Кіцмань Освіта Романюк В.В. 14.8
6. Мельник Юлія Кіцмань Освіта Романюк В.В. 14.8

   Біг 100 м (Фінал) юнаки

1. Маковійчук Максим Кіцмань Освіта Бабюк І.І. 11.4
2. Паращук Максим Хотин            Освіта          Павлюк І.Г. 11.4
3. Яновський Давид ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Слюсарева Л.П. 11.7
4. Скидан Олександр ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 11.8
5. Руснак Олександр Кіцмань Освіта Романюк В.В. 11.9
6. Мислик Микола Вижниця Освіта Ватрич Т.І. DNS

   Біг 200 м дівчата

І забіг

1. Пушкашу Марина ДЮСШ №4 Освіта Куца Н.М. 38.0
2. Орловська Анна ДЮСШ №4 Освіта Юзюк О.Б. 41.0
3. Парамонова Поліна ДЮСШ №4 Освіта Юзюк О.Б. 42.1

ІІ забіг

1. Барковська Тетяна Сторожинець Освіта Москалюк С.І. 29.7
2. Мельник Юлія Кіцмань Освіта Романюк В.В. 31.5
3. Базильчук Ірина Кіцмань Освіта Романюк В.В. 31.8
4. Мацкуляк Інна ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Слюсарева Л.П. 32.7
5. Пономарчук Анастасія ДЮСШ №4 Освіта Юзюк О.Б. 41.7

ІІІ забіг

1. Коляска Ірина ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Слюсарева Л.П. 29.4
2. Климюк Марія Кіцмань Освіта Бабюк І.І. 30.0
3. Драгінда Катерина Кіцмань Освіта Романюк В.В. 30.5
4. Грендей Дана Сторожинець Освіта Москалюк С.І. 32.1

ІV забіг

1. Владичан Анстасія ОДЮСШ«Буревіснк» ——    Арсенюк М.В. 27.5
2. Іонашко Антоніна Сторожинець Освіта Тищук Д.І., Москалюк С.І. 28.8
3. Терлецька Маргарита Сторожинець Освіта Москалюк С.І. 29.6
4. Чеботарь Юлія ДЮСШ №4 Освіта Куца Н.М. 31.5
5. Крамар Каріна ДЮСШ №4 Освіта Юзюк О.Б. 36.4

   V забіг юніорки

1. Мандебура Аліна ШВСМ Чернівці Україна Слюсарев Г.Г. 25.3
2. Чоропіта Дар’я Кіцмань Освіта Романюк В.В. 25.8
3. Маньковська Наталія Кіцмань «Колосок» Освіта Романюк В.В. Бабюк І.І. Ячнюк І, Ячнюк Ю. 26.5

   Біг 200 м юнаки

І забіг

1. Івасюк Серафим Кіцмань Освіта Бабюк І.І. 26.5
2. Смерека Дмитро Сторожинець Освіта Писарюк Р.В. 26.6
3. Дашкевич Дмитро ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 28.9
4. Верешко Сергій ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 30.7
5. Цап Максим ДЮСШ №4 Освіта Куца Н.М. 37.2

ІІ забіг

1. Дойчук Богдан ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Слюсарев Г.Г. 25.3
2. Бурлака Віталій ДЮСШ №4 Освіта Грищук А.С. 26.4
3. Порша Себастіян ДЮСШ №4 Освіта Грищук А.С. 29.1
4. Киселиця Валентин ДЮСШ №4 Освіта Грищук А.С. 29.2
5. Камінський Назар ДЮСШ №4 Освіта Грищук А.С. 30.0

ІІІ забіг

1. Маковійчук Максим Кіцмань Освіта Бабюк І.І. 23.6
2. Паращук Максим Хотин Освіта Павлюк І.Г. 24.2
3. Яновський Давид ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Слюсарева Л.П. 24.5
4. Руснак Олександр Кіцмань Освіта Романюк В.В. 25.1
5. Скидан Олександр ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 26.4

ІV забіг

1. Петрашеску Олег Сторожинець Освіта Токарюк І.М. 25.7
2. Драпака Богдан Кіцмань Освіта Бабюк І.І. 27.1
3. Федюк Олександр ОДЮСШ«Буревіснк» ——    Арсенюк М.В. 27.4

  V забіг юніори

1. Чікал Павло Сторожинець Освіта Польова І.П. 25.4
2. Степанов Микола ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 26.6
3. Цера Василь ОДЮСШ«Буревіснк» ——    Арсенюк М.В. 27.9

  VI забіг молодь

1. Малек Андрій ОДЮСШ«Буревіснк» ——    Арсенюк М.В. 24.5
2. Скорейко Юрій КБУ ДЮСШ Чернівці ——    Тищук Д.І. 27.7
3. Родуляк Олег ДЮСШ «Колосок» Колос Ячнюк І.О.,Ячнюк Ю.Б. 27.9

  VII забіг чоловіки

1. Згоранець Олександр ШВСМ Чернівці Україна Слюсарев Г.Г. 22.3
2. Данілов Олександр ШВСМ Чернівці Колос Ячнюк І.О., Павлюк І.Г. 22.5
3. Бурлака Сергій ШВСМ Чернівці ——    Яненко С.М. 24.1

   Біг 400 м дівчата

І забіг

1. Лукенюк Юлія Кіцмань Освіта Писарюк Р.В. 1.10.8
2. Любомирська Уляна Кіцманьська РДЮСШ Колос Руснак О.І. 1.11.4
3. Пухальська Росіта ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Кузнецова Н.М. 1.14.6
4. Горбашевська Анастасія Кіцмань Освіта Романюк В.В. 1.16.0
5. Ігнатьєва Анна КБУ ДЮСШ Чернівці ——    Кирилова Л.С. 1.25.7

ІІ забіг

1. Терлецька Маргарита Сторожинець Освіта Москалюк С.І. 1.06.0
2. Гуцуляк Діана Кіцманьська РДЮСШ Колос Руснак О.І. 1.11.3
3. Дренова Єлізавета Сторожинець Освіта Москалюк С.І. 1.12.2
4. Грендей Дана Сторожинець Освіта Москалюк С.І. 1.14.3
5. Думанська Богдана Кіцманьська РДЮСШ Колос Руснак О.І. 1.21.2

ІІІ забіг

1. Миронюк Марина Кіцмань Освіта Бабюк І.І. 1.07.4
2. Маковій Наталія Кіцмань Освіта Бабюк І.І. 1.10.4
3. Кузик Олександра Вижниця Освіта Ватрич Т.І. 1.15.4
4. Тележинська Устина КБУ ДЮСШ Чернівці Освіта Тищук Д.І. 1.18.1
5. Заокіпна Віолета Кіцманьська РДЮСШ Колос Руснак О.І. 1.37.9

  ІV забіг юніорки

1. Маньковська Наталія Кіцмань «Колосок» Освіта Романюк В.В. Бабюк І.І. Ячнюк І, Ячнюк Ю. 1.00.3
2. Якимик Олеся ШВСМ Чернівці Колос Ячнюк І.О., Павлюк І.Г., Ячнюк Ю.Б. 1.01.4
3. Соколовська Валентина ДЮСШ «Колосок» Колос Ячнюк І.О.,Ячнюк Ю.Б. 1.05.4

    Біг 400 м юнаки

І забіг

1. Попша Себастіян ДЮСШ №4 Освіта Грищук А.С. 59.2
2. Гайдичук Андрій Кіцманьська РДЮСШ Колос Руснак О.І. 1.03.0
3. Філіпець Валерій ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 1.04.8
4. Гуцуляк Андрій ДЮСШ №4 Освіта Грищук А.С. 1.10.3

ІІ забіг

1. Волощук Дмитро Сторожинець Освіта Писарюк Р.В. 1.02.5
2. Драпака Богдан Кіцмань Освіта Бабюк І.І. 1.04.7
3. Грига Валентин Вижниця Освіта Ватрич Т.І. 1.06.1
4. Юрков Дмитро ДЮСШ №4 Освіта Грищук А.С. 1.11.7
5. Чопик Олександр КБУ ДЮСШ Чернівці ——- Кирилова Л.С. 1.16.4

ІІІ забіг

1. Сульжик Олексій Вижниця Освіта Ватрич Т.І. 1.04.6
2. Мислик Микола Вижниця Освіта Ватрич Т.І. 1.06.7
3. Царик Юрій Кіцмань Освіта Романюк В.В. 1.08.6
4. Охріменко Олекандр Сторожинець Освіта Токарюк І.М. 1.11.3
5. Вацеба Сергій ДЮСШ №4 Освіта Грищук А.С. 1.15.4

ІV забіг

1. Дончак Андрій Вижниця Освіта Ватрич Т.І. 1.11.7
2. Дмитрюк Гліб ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 1.12.0
3. Костащук Іван Вижниця Освіта Ватрич Т.І. 1.20.6
4. Булига Святослав Вижниця Освіта Ватрич Т.І. 1.21.4

V забіг

1. Грига Юрій Вижниця Освіта Ватрич Т.І. 1.26.1
2. Товкач Олександр ДЮСШ №4 Освіта Грищук А.С. 1.03.8
3. Никифорюк Павло Кіцманьська РДЮСШ Колос Руснак О.І. 1.10.7

VІ забіг молодь

1. Раскруча Денис ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Слюсарева Л.П. 51.7
2. Бурлака Сергій ШВСМ   Яненко С.М. 52.3
3. Олянецький Микита ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Остапюк І.С. 57.6

    Біг 800 м дівчата

1. Барковська Тетяна Сторожинець Освіта Москалюк С.І. 2.36.2
2. Шенкарюк Віолета Кіцмань Освіта Бабюк І.І. 2.37.5
3. Оліївська Катерина ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Слюсарева Л.П. 2.51.1
4. Барчук Оксана ОДЮСШ«Буревіснк» ——    Арсенюк М.В. 2.53.0
5. Кушнірюк Тетяна ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 2.58.0
6. Лепко Світлана Сторожинець Освіта Чаманов І.М. 3.01.5
7. Ярема Іванна ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 3.05.5
8. Плоскова Еріка ОДЮСШ«Буревіснк» ——    Арсенюк М.В. 3.11.6
9. Лахман Софія ОДЮСШ«Буревіснк» ——    Арсенюк М.В. 3.31.0

    Біг 800 м юніорки

1. Ковцун Ганна ОДЮСШ«Буревіснк» ——    Арсенюк М.В. 2.33.7
2. Асланян Христина ОДЮСШ«Буревіснк» ——    Арсенюк М.В. 2.36.1
3. Вашуріна Людмила КБУ ДЮСШ Чернівці ——    Тищук Д.І. 2.40.6

    Біг 800 м юнаки

1. Тележинський Влас КБУ ДЮСШ Чернівці ——    Тищук Д.І. 2.07.4
2. Загарія Олексій Кіцмань ШВСМ РУОН Миронюк В.Г. 2.09.8
3. Штирбу Микола ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 2.15.4
4. Марівцан Руслан ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Остапюк І.С. 2.19.8
5. Хрестик Володимир Сторожинець Освіта Москалюк С.І. 2.22.1
6. Дерчик Роберт Сторожинець Освіта Токарюк І.М. 2.23.3
7. Кисліцин Максим КБУ ДЮСШ Чернівці ——    Тищук Д.І. 2.23.9
8. Ганзій Іван ОДЮСШ«Буревіснк» ——    Арсенюк М.В. 2.24.4
9. Федюк Олександр ОДЮСШ«Буревіснк» ——    Арсенюк М.В. 2.35.2
10. Филипюк Василь ДЮСШ №4 Освіта Грищук А.С. 2.40.4
11. Буназева Сергій ДЮСШ №4 Освіта Грищук А.С. 2.45.1
12. Побіжан Ілля Сторожинець Освіта Писарюк Р.В. 2.45.5
13. Трачкар Микола Сторожинець Освіта Польова І.П. 2.53.2
14. Крецький Валентин ДЮСШ №4 Освіта Грищук А.С. DNF

    Біг 800 м юніори

1. Лека Сергій КБУ ДЮСШ Чернівці ——- Арсенюк М.В. 1.59.8
2. Білий Владислав КБУ ДЮСШ Чернівці ——- Арсенюк М.В. 2.00.3
3. Мамалицький Владислав Хотин Освіта Павлюк І.Г. 2.08.5
4. Поставіков Вадим ОДЮСШ«Буревіснк» ——    Арсенюк М.В. 2.23.0
5. Гакман Серафім ОДЮСШ«Буревіснк» ——    Арсенюк М.В. 2.24.1

   Біг 800 м молодь

1. Юрійчук Іван КБУ ДЮСШ Чернівці ——    Тищук Д.І. 2.16.4
2. Григорків Роман ОДЮСШ«Буревіснк» Спартак Арсенюк М.В., Міхайлов С.С. 2.24.6
3. Антонюк В’ячеслав ШВСМ Динамо Павлюк І.Г., Ячнюк І.О. DNS

   Біг 800 м чоловіки

1. Мартинюк Ігор ШВСМ Динамо Тищук Д.І. 1.55.8
2. Кісельов Володимир ОДЮСШ«Буревіснк» ——    Арсенюк М.В. 2.00.7

   Біг 1500 м дівчата

1. Пантя Аліна Сторожинець Освіта Москалюк С.І. 5.22.0
2. Пасюк Еліна ДЮСШ №1 Освіта Дмитрюк С.Д. 6.03.2
3. Мартинюк Олександра ОДЮСШ«Буревіснк» Освіта Арсенюк М.В. 6.25.5
4. Кройтор Каріна ОДЮСШ«Буревіснк» Освіта Арсенюк М.В. 6.28.6
5. Лепко Світлана Сторожинець Освіта Чаманов І.М. 6.50.1

    Біг 1500 м юніорки

1. Рудик Любов КБУ ДЮСШ Чернівці ——    Арсенюк М.В. 5.19.7
2. Кобаскі Міхаела ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Кузнецова Н.М. 6.52.5
3. Вінниченко Ольга Хотин Освіта Павлюк І.Г. 6.56.3

    Біг 1500 м юнаки

1. Іванчук Вадим Хотин Освіта Павлюк І.Г. 4.14.3
2. Могилюк Михайло ОДЮСШ«Авангард» ФСТ«Україна» Остапюк І.С. 4.36.4
3. Павлюк Іван Вижниця Освіта Тищук Д.І., Ватрич Т. 4.57.6
4. Мітрік Антон Сторожинець Освіта Москалюк С.І. 4.58.0
5. Малаванюк Орест КБУ ДЮСШ Чернівці         —— Тищук Д.І. 4.11.3

           Біг 3000 м дівчата

1. Мелимука Ольга ДЮСШ №4 Освіта Куца Н.М. 14.14.8
2. Черська Єліна ОДЮСШ«Буревіснк» ——    Арсенюк М.В. 14.16.4
3. Агапій Аліна КБУ ДЮСШ Чернівці ——- Кирилова Л.С. 15.03.5
4. Танчук Юлія Хотин Освіта Павлюк І.Г. 15.03.8

     Біг 3000 м юнаки

1. Рильчук Йонатан ДЮСШ №4 Освіта Грищук А.С. 12.54.7
2. Ганзій Іван ОДЮСШ«Буревіснк» ——    Арсенюк М.В. 12.59.2
3. Зверид Ігор ДЮСШ №4 Освіта Юзюк О.Б. 17.57.9

Біг 3000 м чоловіки

1. Сандуляк Олександр ШВСМ Чернівці       —— Тищук Д.І. 9.07.4
2. Скорейко Юрій КБУ ДЮСШ Чернівці         —— Тищук Д.І. 10.43.5
3. Цера Василь ОДЮСШ«Буревіснк»  ——   Арсенюк М.В. 10.58.6

 Головний  секретар  Любов Кирилова

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.