«Університет» з першого місця пробився до топ-4 студентського ЧУ-2016/17

0

У заключному турі чемпіонату України з футболу серед команд вищих навчальних закладів сезону-2016/17 команда Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича перемогла в гостях «Ураган-ПНУ» (Івано-Франківськ) і, таким чином, зберегла за собою перше місце у турнірній таблиці.

Іван Горбан

Вирішальний гол, який став «золотим» для підопічних Миколи Осадця на груповому етапі, забив на 72 хв. новобранець «Університету» Іван Горбан (13.05.95). Гольовий пас віддав Андрій Королянчук.

За словами головного тренера Миколи Осадця, якого на chnu.cv.ua цитує  Василь Джуран, наші хлопці уже в дебюті гри мали унікальні можливості вразити ворота господарів. Все – затяжний і потужний контрнаступ на «Ураган» – розпочалося буквально 2-3 хвилин, однак прикарпатців врятувало своєрідне спортивне щастя.

Після цього гра вирівнялася. А у другій 45-хвилинці гості аж чотири рази виходили на зручні позиції з доволі-таки цікавим розвитком комбінацій, навіть віч-на-віч із голкіпером, проте й тут не щастило. Мабуть, тяжів вихід матчу, у якому команді Осадця конче була потрібна лишень перемога. Її на 72-й хвилині поєдинку приніс новобранець колективу Іван Горбан, який самотужки здолав «Ураган», оскільки матч виявився «золотим», як кажуть у футболі. Все відбувалося так: Андрій Королянчук не поскупився на пас – і одноклубник спрямував шкіряну кулю під перекладину.

Отож, вигравши Конференції «Захід», «Університет» напряму пробився до «Фіналу чотирьох». З Конференції «Центр-Південь» з першого місця до топ-4 увійшла команда «УДФСУ» (Ірпень). Друге та треті місця з обох підгруп розіграють ще дві путівки до фінальної частини у стикових матчах плей-оф (другі місця проти третіх).

Цікаво, що «Фінал чотирьох 2017», який запланований на 30 травня – 2 червня, можливо гостюватиме у Чернівцях. Остаточно це питання ще не вирішене.