Вболівальники петицією просять у міськради обіцяні 2 млн. для «Буковини»

0

Після того, як на сесії Чернівецької міської ради не вистачило голосів на підтримку виділення футбольному клубу «Буковина» фінансової допомоги у розмірі 2 млн. грн., з’явилась петиція, в якій вболівальники просять депутатів підтримати відповідне рішення.

 

Як зазначив керівник міського спорту Дмитро Макаренко, рішення про фінансування «Буковини» набирало 19, 20 голосів, але в залі було лише 28 депутатів (з 42-х). Тож можна припустити, що ще пару голосів знайшлося би, якби було більше присутніх депутатів…

Тим не менше, враховуючи, що сезон «на носі» і вже цієї неділі, 19.03.17, «Буковина» має зіграти перший весняний матч першолігової першості України проти «Авангарда» (Краматорськ), початок о 15:00, а клуб відчуває гостру нестачу коштів (підготовку до сезону практично взяв на себе партнер команди ТМ «ObnovaEuroshop»), є прохання до вболівальників терміново підтримати цю петицію, аби збільшити ймовірність швидшої позитивної роз’язки.

«Ми вболівальники ФК Буковина звертаємось до депутатського корпусу Чернівецької міської ради виконати взяті на себе обіцянки про фінансову підтримку ФК Буковина, та своїм голосуванням прийняти позитивне рішення про виділення 2 000 000 грн на підтримку команди», – зазначив автор петиції Тельпов Віталій Ігорович.


SportBuk.com

Підписати петицію можна тут:

Фінансова підтримка ФК Буковина

***
22 сесія Чернівецької міської ради 13.03.2017 р. 

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.