На чемпіонаті з рукопашки пропонували замість учнів битися тренерам (відео, фото)

3

У неділю, 5.03.17, у ФОК «Олімпія» завершився Відкритий чемпіонат Чернівців з рукопашного бою. Заключного дня змагань нагороди розіграли старші учасники.

 

Одним з найбільш видовищних двобоїв у дорослій номінації продемонстрували у фіналі майстри спорту Павло Мельник (Чернівці) та Олександр Кисилиця (Вижницький район, чемпіон Європи з універсального бою). Основні 5 хвилин, на думку суддів, переможця не виявили. Призначили додаткову хвилину – знову судді порахували, що боротьба рівна. А після другої додаткової хвилини ухвалили компромісне рішення – оголосили рідкісну для рукопашного бою нічию. Дехто жартував, що треба було вийти на татамі визначати переможця у цій парі тренерам Мельника (Руслан Адамович) та Кисилиці (Іван Штефюк).

У клубному заліку впевнену перемогу святкував клуб рукопашного бою «Сайгон», на другому місці – спортивний клуб єдиноборств «Централ» (більше спеціалізується на панкратіоні), на третьому – клуб ММА «Тигр».

Георгій МАЗУРАШУ, SportBuk.com

Результати будуть додані.


ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО:

***

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО:

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

Юнацька частина Чемпіонату Чернівців з рукопашного бою 2017 (відео, фото)

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

3 Комментарии

 1. Антон говорит

  Тю….Великі чемпіони. ….спробуй те в Олімпійському виді! Навіть призерами не станете! У світі навіть нема такого виду як Рукопашний бій. ..???

  1. Георгій Мазурашу говорит

   А де Ви тут бачили про “великих чемпіонів”?.. Це Відкритий Чемпіонат Чернівців з рукопашного бою, а не Олімпійські ігри;)
   Якщо хтось з них схоче спробувати, що таке олімпійська конкуренція – “по сусідству” є бокс, вільна боротьба;)
   Якщо ж таких амбіцій немає – задовольняться успіхами у рукопашному бою. Право кожного;)
   Удачі!;)

 2. Катерина говорит

  Хлопці – молодці! Єдиноборства – не просто набір силових ударів… цей вид спорту перевіряє твій характер… твою сміливість… Кожний наступний суперник – це нове випробування твоєї майстерності.
  І ще за часі Римської імперії публіка стоячи аплодувала Гладіаторам. Так, це частково видовище… Але безсумнівно, це фізична активність – хороший приклад для наслідування. Ви думаєте, легко так на татамі? Треба мати швидку реакцію, подібну блискавці… думати, тримати удар, і самому наносити удар.
  А наша чернівецька школа боїв – найкраща на Украіні. Все золото майже забирають наші хлопці. Я вами пишаюсь. Для мене Ви герої з кінофільмів. Плюс, з дуже атлетичним зовнішнім виглядом… сила, мужність, характер! Браво!

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.