Міні-футбол: Меморіал Максимчука 2017 стартує 4 березня (календар ігор)

0

У традиційному ветеранському турнірі з міні-футболу пам’яті колишнього гравця «Буковини» Віктора Максимчука у 2017 р. виявили бажання зіграти 17 команд.

 

Співорганізаторами змагань виступають ФК «Університет», обласна та міська федерації футболу, друзі Віктора Максимчука.

Ігри відбуватимуться на майданчику з штучним покриттям студмістечка ЧНУ по вул. Небесної Сотні (екс-Стасюка).

 


Турнір з міні-футболу серед ветеранів пам`яті колишнього футболіста «Буковини»
Віктора Максимчука 2017 р.

Група «А» (35-44 рр.)

«Роша-Кіцмань»

«Буковина73-76»

«Форвард»

«Припруття»

«Кемер»

«Червона рута»

ФК «Сторожинець»

«БукФАМ-Бульвар»

«Дрім-Тім»

***

Група «В» (45 років і старші)

«Матфак»

«Легіогн»

«Берекол»

«Юнона-Тепловик»

«Калинка»

«Буковина»

«Заставна»

«Vivat»

Календар ігор

І тур 4 березня, субота

10:0«Буковина 73-76» – «Червона Рута» А

10:50  «Легіон» – «Берекол» 45 і старші В

11:40  «Кемер» – «Форвард» А

12:30  «Припруття» – «Бук Фам-Бульвар» А

13:20  «Vivat» – «Заставна» 45 і старші В

14:10  «Матфак» – «Буковина» 45 і старші В

15:00  ФК «Сторожинець» – «Дрім-Тім» А

15:50  «Юнона-Тепловик» – «Калинка» 45 і старші В

 

ІІ тур 5 березня, неділя

10:00  «Буковина 73-76» – «Роша-Кцмань» А

10:50  «Припруття» – «Червона Рута»  А

11:40  «Бук Фам Бульвар» – «Форвард» А

12:30  «Берекол» – «Матфак» 45 і старші В

13:20  «Кемер» – «Дрім-Тім» А

14:10  «Калина» – «Легіон» 45 і старше В

15:00  «Заставна» – «Юнона-Тепловик» В

15:50  «Буковина» – «Vivat» 45 і старші В

 

ІІІ тур 11березня, субота

10:0«Червона Рута» – «Бук Фам Бульвар» А

10:50  «Роша-Кцмань» – «Кемер» А

11:40  «Дрім-тім» – «Припруття» А

12:30  «Заставна» – «Буковина» 45 і старші В

13:20  «Матфак» – «Калинка» 45 і старше А

14:10  ФК«Сторожинець» – «Буковина 73-76» А

15:00  «Юнона-Тепловик» – «Легіон» В

15:50  «Vivat» – «Берекол» 45 і старші В

 

IV тур 12 березня, неділя

10:0«Бук Фам Бульвар» – «Кемер» А

10:50  «Форвард» – «Буковина 73-76» А

11:40  «Берекол» – «Заставна» 45 і старше В

12:30  «Легіон» – «Матфак» 45 і старше В                               

13:20  «Дрім-Тім» – «Роша-Кіцмань» А

14:10  «Червона Рута» – ФК«Сторожинець» А

15:00  «Буковина» – «Юнона-Теловик» В

15:50  «Калинка» – «Vivat» 45 і старші В

        

V тур 18 березня, субота

10:00  «Форвард» – «Червона Рута» А

10:50  «Припруття» – «Роша-Кцмань»  А

11:40  «Буковина» – «Берекол» 45 і старше В

12:30  «Бук Фам-Бульвар» – «Дрім-Тім» А

13:20  «Заставна» – «Калинка» 45 і старше В

14:10  «Кемер» – ФК «Сторожинець» В

15:00  «Юнона-Тепловик» – «Матфак» В

15:50  «Vivat» – «Легіон» 45 і старше В

 

    

VI тур 19 березня, неділя

12:00  «Червона Рута» – «Кемер» В

12:50  «Форвард» – «Припруття»  А

13:40  «Дрім-Тім» – «Буковина 73-76» А

14:30  «Роша-Кіцмань» – ФК«Сторожинець» А

 

VII тур 25 березня, субота

10:00  «Форвард» – «Роша-Кіцмань» А

10:50  «Припруття» – «Буковина 73-76» А

11:40  «Заставна» – «Матфак» 45 і старші В

12:30  «Червона Рута» – «Дрім-Тім» А

13:20  «Берекол» – «Калинка» 45 і старші В

14:10  «Бук Фам-Бульвар» – ФК «Сторожинеь» А

15:00  «Буковина» – «Легіон» 45 і старші В

15:50  «Vivat» – «Юнона-Тпловик» 45 і старші В

                                                  

VIII тур 26 березня, неділя

12:00  «Буковина73-76» – «Бук Фам-Бульвар» А

12:50  «Роша-Кцмань» – «Червона-Рута» А

13:40  «Кемер» – «Припруття» А

14:30  ФК «Сторожинець» – «Форвард» А

 

IX тур 1 квітня, субота

10:00  «Роша-Кцмань» – «Бук Фам-Бульвар» А

10:50  «Берекол» – «Юнона-Тепловик» В

11:40  ФК «Сторожинець» – «Припруття» А

12:30  «Легіон» – «Заставна» 45 і старші В

13:20  «Буковина 73-76» – «Кемер» А

14:10  «Калинка» – «Буковина» 45 і старші В  

15:00  «Дрім-Тім» – «Форвард» А

 

16:00  Закриття турніру. Підведення підсумків. Нагородження

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.