Міні-футбол: Зіграно перші матчі Кубку області 2017 та плей-оф чемпіонату області

0

У суботу, 21.01.17, паралельно розпочалися матчі плей-оф чемпіонату області та Кубку області з міні-футболу (який гостює у комплексі «Маленький Париж»).

161210-mini-3-tur-RA-DENT-Sparta-sportbuk.com (109)-Kyfjak-Bilous-Blazhko

На старті етапу плей-оф чемпіонату області ледь не сталась сенсація. Переможець групи Е (на «Локомотиві») «RA-DENT» по ходу програвав четвертій команді групи А «Клокучці»! Рахунок зрівняв колишній футболіст «Буковини» Олександр Білоус, який тепер грає у німецькій Ландеслізі, а під самісіньку завісу зустрічі Ігор Руснак вивів «RA-DENT» вперед, а до фінального свистка у порожні ворота «Клокучки» забили і третій гол.

Є і підсумкові несподівані результати.

Як повідомив Василь Фурман, зафіксовано наступні результати:


Чемпіонат області (плей-оф)

1/16 фіналу

21.01.17 9:00  4 м. гр.. «А» «Клокучка» – 1 м. гр.. «Е» «RADENT» – 1:3

21.01.17 9:50     4 м. гр.. «В» «Лідер» – 2 м. гр.. «Е» «Фазенда» – 0:1

21.01.17 10:40   4 м. гр.. «С» «Дрім-Тім» – 3 м. гр.. «Е» «Хімік-Скеля» – 3:1

21.01.17 11:30   4 м. гр.. «D» «Легенда» – 4 м. гр.. «Е» «Буко-93» – 4:1

1/8 фіналу

22.01.17 9:00                 2 м. гр.. «А»  «Урожай»– 3 м. гр. «С» «Шишківці» – 1:0

22.01.17 9:50                 2 м. гр.. «В» «Університет-1» – 3 м. гр. «D» «Іванківці-Чудей» – 1:4

22.01.17 10:40               2 м. гр.. «С» «Буковинська надія» – 3 м. гр. «А» «Університет-2» – 3:4

22.01.17 11:30               2 м. гр.. «D» «ДМС» – 3 м. гр. «В» «Рідківці» – 2:2 (1:2)

22.01.17 12:20               1 м. гр.. «А» «Епіцентр» – переможець гри № 4 «Легенда» – 5:1

22.01.17 13:10               1 м. гр.. «В» «Вікторія» – переможець гри № 3 «Дрім-Тім» – 6:0

22.01.17 14:00               1 м. гр.. «С» «Волока-2» – переможець гри № 2 «Фазенда» – 6:0

22.01.17 14:50               1 м. гр.. «D»  ГО «Самопоміч» – переможець гри № 1 «RADENT» – 1:5

Календар ігор, результати та турнірне становище можна подивитися тут:

***

Кубок області («Маленький Париж»)

Перший етап

21.01.17 р. (субота)

5       21.01.17     9.00        «Клішківці» – «Стрілецький Кут» – 3:3 (4:5)

2       21.01.17     9.50        «Народний Фронт» – «Волока-1» – 3:2

3       21.01.17     10.40      «Аматор» – «Спарта» – 4:2

4       21.01.17     11.30      «Феміда» – «Патрульна поліція» – 2:3

1       21.01.17     12.20      «Буковина-99» – «Ф-Тім» – 7:2

6       21.01.17     13.10      «Берегомет» – «Бульвар-БДМУ» – 3:3 (1:2)

Другий етап

22.01.17 р. (неділя) 

7       22.01.17 9.00 «Роша-2» – «Глорія»

8       22.01.17 9.50 «Мрія-Заставна»  – програвша ком. «Дрім-Тім»/«Хімік-Скеля»

9       22.01.17 10.40 програвша ком. «Клокучка»/«RA-DENT» – переможець гри №1 «Буковина-99»

10     22.01.17 11.30 переможець гри №2 «Народний Фронт» – переможець гри №3 «Аматор»

11     22.01.17 12.20 переможець гри №4 «Патрульна поліція» – переможець гри №5 «Стрілецький Кут»

12     22.01.17     13.10      переможець гри №6 «Бульвар-БДМУ» – «Остриця»

13     22.01.17     14.00      програвша ком «Лідер»/«Фазенда» – програвша ком. «Легенда»/«Буко-93»

14     22.01.17     14.50      «Геометрія-Роша» – «Дьолер-Буковина»

Календар і результати Кубку області з міні-футболу 2017 можна переглянути тут:

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.