Чернівецький «Епіцентр» забив 4 голи колегам з Івано-Франківська (фото)

0

У першому матчі 5 туру першолігової першості України з футзалу 9.12.16 чернівецький «Епіцентр К» приймав у ФОК «Олімпія» колег з Івано-Франківська.

І чернівчани, і «Епіцентр К10» (Івано-Франківськ) поки що перебувають внизу турнірної таблиці. Правда, чернівецький «Епіцентр К» цього року лише дебютує у І лізі, а франківці вже мають за плечима декілька сезонів досвіду:)

Початок матчу склався для господарів майданчику дуже невдало – «як сніг влітку» підопічні Валерія Кривенчука отримали два швидких голи… І потім над зусиллями відігрались і пішли на перерву за нічийного рахунку 2:2.

У другому таймі чернівчани продовжували атакувати і, здавалося, зможуть вирвати перемогу. Але з реалізацією моментів були проблеми. А ось гості свої моменти реалізовували. Вийшли вперед 2:3 – господарі зрівняли 3:3. А потім франківці відірвались на 2 м’ячі, і відновити рівновагу чернівецькі футзалісти не встигли. Хоч і провели кінцівку з воротарем у лінії атаки…