«Буковина»: про кадрові зміни, канікули і «піджачні перспективи» (фото, відео)

2

Перед зимовими канікулами «Буковина» всім складом зібралась у дружньому ресторані комплексу «Маленький Париж», де у неформальній атмосфері підбили підсумки першої частини першолігової першості України 2016/17, провели гравців, які залишають команду, поспілкувались про перспективи тощо.

 

Серед відсутніх з поважних причин був Дмитро Скоблов, який поїхав раніше додому, але, як кажуть, душею був тут, і в телефонному режимі отримував вітання з днем народження від керівництва та колег по команді.

Під час «підсумкового бенкету» керівники, тренери, футболісти спілкувались про першу частину сезону та перспективи на майбутнє.

Власник «Маленького Парижу» і друг «Буковини» Йосип Віцнудель запропонував хлопцям оригінальні фірмові піджачки з клубною емблемою – у разі, якщо команда посяде у підсумку 6 і вище місце у І лізі.

Загалом, гравці не дуже задоволені виступом у першій частині першості. Вважають, що не реалізували потенціал і дуже хочуть додати і в грі, і в результатах у другій частині сезону.

Головний тренер Сергій Шищенко в інтерв’ю (нижче – відео) повідомив, хто точно залишає команду: Антон Батрак, Андрій Кохман, Юрій Перін, Дмитро Луцюк, Роман Дацюк і Тимур Рустамов. І зауважив: «Я справді будую свої стосунки з гравцями так, щоби це був один колектив, одна сім’я. І для мене болячи втрачати з сім’ї людину. Але головне, щоби залишались людські стосунки, щоби ми завди чесно дивились один одному в очі. І я думаю ніхто не ображений на мене з тих хлопців, які йдуть, що так все вийшло».

Наставник «Буковини» також проаналізував коротко першу частину чемпіонату. І розповів трішки про свою сім’ю і діток, які встигли закохатися у Чернівці.

Перед бенкетом всі гравці, тренери, президент клубу залишили афтографи на клубній футболці, яку планують виставити на благодійний аукціон.

SportBuk.com

***

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО:

161130-bukovyna-maliy-paryzh-sportbuk-com-31

***

Олександр Сніжко

Сергій Шищенко

***

«Буковина» у снігопад зіграла два матчі поспіль (відео, фото)

***

«Навколо м’яча» #2 (2016): Семен Альтман, Сергій Шищенко (відео)

***

2 Comments
  1. Треба повідомити Йосипу Євгеновичу, що у мене розмір піджака 46.

  2. Думаю, до тебе черга дійде, якщо команда буде в призах:) Йшла мова про футболістів, чи ти повертаєшся в заявку?:)

Leave A Reply

Your email address will not be published.