«Олімпійські вітання» красуні волейболістці

1

З юним ювілеєм спортсменку і красуню Тетяну Ротар з Новоселиччини вітає зіркова землячка-олімпійка Наталка Лупу.

 

Після Олімпіади-2012 Наталка «окремим рядком» відзначила Тетяну Ротар під час церемонії відкриття фіналу обласних сільських ігор – як універсальну і перспективну юну спортсменку. Тепер зіркова бігунка через SportBuk.com вітає Тетянку з першим 20-літтям! З найкращими побажаннями, звісно;)

Тетяна Ротар народилась 9.11.1996 р. у с. Котелеве Новоселицького району – у спортивній сім’ї. Батьки Юрій та Олена беруть активну участь у спортивному житті району, а також мають непогані успіхи у волейболі – як гравці, судді, організатори. Також вони, разом з маленькою Тетянкою, відзначались на змаганнях різного рівня серед спортивних сімей «Тато, мама, я – спортивна сім’я».

Тетяна змалку займалась різними видами спорту. Свій універсалізм вона проявила і на всеукраїнському рівні, розділивши 2-3 місця у фінальній частині Всеукраїнського спортивного заходу серед молоді 2014 р.


Проте найбільших успіхів наразі Тетяна досягла у волейболі, в якому днями у складі команди «Буковина-ЧТЕІ-КНТЕУ» успішно дебютувала у вищій професійній лізі України.

Підхоплюючи «естафету» від Наталки Лупу, SportBuk.com, обласна федерація волейболу (Іван Васкан), облцентр «Спорт для всіх» (Георгій Мазурашу), колеги по «спортивному» факультету ЧНУ та волейбольній команді вищої ліги вітають Тетянку Ротар з юним ювілеєм. І бажають, звісно, здоров’я міцного, щастя людського та здійснення заповітних мрій, у т.ч. спортивних!;)

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

***

Буковинці – призери ІІ Всеукраїнських ігор серед студентської молоді (фото, відео)

***

Фінал сільських ігор: Наталка Лупу стала свідком сенсацій і автором сюрпризів

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

1 Комментарий

  1. Лесик говорит

    Приєднуюсь до вітань)
    Тим більше що і Таня і Іван Васкан мої односельчани))

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.