Кубок Чернівців 2016 виграли «Верховина» і ЧТЕІ, турнір до Дня ФК і С – ЧНУ

0

Найбільш напруженими та інтригуючими у фінальній частині Кубку Чернівців 2016 з волейболу виявилися вирішальні матчі у чоловічій номінації.

Чоловіки, нагадаємо, розіграли нагороди у фінальній топ-3 за коловою системою. Як повідомив SportBuk.com («Спорт для всіх») Іван Васкан, «Верховина» обіграла на тай-брейку 3:2 спочатку команду Буковинського державного медичного університету, а потім так само 3:2 переграла команду Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича. А доля другого місця вирішилась у матчі між ЧНУ та БДМУ, який представники ЧНУ виграли з рахунком 3:1.

У жіночих баталіях за Кубок Чернівців 2016 призову трійку утворили ЧТЕІ КНТЕУ, ЧНУ та ОДЮСШ.

У ветеранському фіналі «Буковина сервіс-центр» здолала «Галичину», а «бронзу» здобув «Брікс».

Цим змаганням передував турнір серед дівчат до Дня фізичної культури і спорту, який відбувся на новому майданчику з штучним покриттям у студмістечку ЧНУ на вул. Небесної сотні. У тому турнірі перше місце виборола команда ЧНУ, яка вперше за багато років обіграла представниць ЧТЕІ КНТЕУ. На третій позиції – «Буковина» (основу якої склали випускниці ЧНУ).