20 жовтня 2016 р. – вибори нового президента федерації волейболу

0

У четвер, 20.10.16, відбудуться збори обласної федерації волейболу, на яких оберуть нового керівника цієї громадської організації.

 

Місце проведення – актова зала факультету фізичної культури і здоров’я людини ЧНУ voley-myach-ruky(студмістечко на вул. Небесної Сотні). Початок – о 17:00. У зборах можуть брати участь члени обласної федерації волейболу.

Нагадаємо, на даний час юридично головою Чернівецької обласної федерації волейболу є викладач факультету фізичної культури і здоров’я людини Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича Юрій Теслицький, який не так давно пішов на цей крок, зокрема, аби офіційно зареєструвати осередок Федерації волейболу України. Виконавши цю місію, Юрій ініціював ці збори, аби волейбольна громада вже належним чином обрала голову обласної федерації.

Найреальнішим кандидатом вважається інший викладач ЧНУ Іван Васкан, який останніми роками виступає в ролі ініціатора та співорганізатора більшості місцевих волейбольних баталій. Також він тренує жіночу збірну ЧНУ.


SportBuk.com

 

 

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.