На «Klitschko Tournament 2016» за Україною «гнались» казахи і грузини (відео)

0

У загальнокомандному заліку на «Klitschko Tournament 2016» у Бердичеві за класичною медальною системою після України-1 і України-2 далі розташувались Казахстан, Грузія, Білорусь та Азербайджан.

160911-box-berdychiv-k-sportbuk-com-6-copy

Саме представники цих країн здобули і золоті нагороди.

Як ми вже повідомляли на нашому порталі, минулого тижня в Бердичеві відбувся традиційний щорічний, вже XVIII Міжнародний турнір з боксу серед молоді класу «А» на призи братів Кличків. На бердичевський ринг за п’ять змагальних днів вийшов 131 боксер із 14-ти країн, причому географія турніру була дуже широкою: змагалися спортсмени трьох (!) континентів, від Фінляндії й Литви до Ірану та Алжиру! Цікаво, що 78 із них – боксери з-за кордону, тому й турнір цього року виявився надзвичайно цікавим та видовищним для численних глядачів, що відвідали змагання!

«Зашкалювала» кількість Майстрів Спорту з різних країн (звання існує лише на пострадянському просторі, окрім країн Прибалтики), а також чемпіонів і призерів Європи та світу, тому про чемпіонів своїх країн, а це – переважна більшість учасників турніру – навіть не будемо згадувати ))


Всього на турнірі відбулося 117 поєдинків, із яких лише п’ять закінчилися технічними нокаутами, що додатковий раз підкреслює високий рівень майстерності учасників і відповідний рівень конкуренції. Втім, усі бажаючі можуть і зараз побачити поєдинки турніру в мережі інтернет за адресою:

І впевнитися особисто в тому, що це дійсно були цікаві й видовищні змагання!

Буковину на Турнірі на призи братів Кличків представляв, як і минулого року, один спортсмен, проте, на жаль, результат його виявився абсолютно протилежним порівняно з минулорічним турніром. У 2015 році Чернівецька область була представлена на Klitschko Tournament СТЕПАНОМ ГРЕКУЛОМ із Шипинців (тренери Іван Собко, ЗТУ Андрій та Анатолій Чумакови, Андрій Грудей) у ваговій категорії до 81 кг. І тоді Степан, виступаючи за основний склад української збірної, впевнено переміг  на турнірі, провівши три поєдинки. Цього ж разу єдиний буковинець – Олексій Мазуренко – виступив у в.к. до 69 кг за четвертий склад збірної України, і змушений був залишити змагання вже у першому двобої проти бронзового призера Чемпіонату Європи 2016 року Гургена Мадояна з Вірменії. До речі, вірменин дійшов до півфіналу, де поступився боксеру з Казахстана Садріддіну Ахмедову, який, власне, і став переможцем у цій ваговій категорії.

Загалом серед чотирьох складів збірної України прогнозовано сильнішим виявився основний склад «збірників» із трьома «золотими» й трьома «срібними» медалями. 7 медалей – 2 «золота», 2 «срібла» і 3 «бронзи» – в активі України-2, а третій та четвертий склади задовольнилися однією медаллю турніру. Повний медалевий залік виглядає наступним чином:

 

Україна-1 – 3-3-0 (6)

Україна-2 – 2-2-3 (7)

Казахстан – 2-0-4 (6)

Грузія – 1-1-1 (3)

Білорусь – 1-1-0 (2)

Азербайджан – 1-0-3 (4)

Вірменія – 0-1-2 (3)

Фінляндія – 0-1-1 (2)

Україна-3 – 0-1-0 (1)

Алжир – 0-0-1 (1)

Іран – 0-0-1 (1)

Ізраїль – 0-0-1 (1)

Киргизстан – 0-0-1 (1)

Литва – 0-0-1 (1)

Україна-4 – 0-0-1 (1)

 

Щодо суддівства на турнірі, то змагання обслуговували представники 10 країн, половина з яких презентувала Україну. Від Буковини суддівський корпус представляв Павло Василинчук із Чернівців, який під час церемонії відкриття виводив урочистий парад змагань.

 

Альберт Комарі, прес-аташе Федерації боксу Чернівецької області

 

Від Федерації боксу Чернівецької області та порталу sportbuk.com – велика подяка чернівецькому обласному підрозділу ГО «Золоті леви Чорної сотні» в особі голови підрозділу ОЛЕГА ГРОМАДСЬКОГО за сприяння можливості перебувати на турнірі спеціального кореспондента нашого порталу і донести до буковинців новини з одного з найпрестижніших українських турнірів з боксу.

***

На міні-чемпіонаті світу на призи Кличків «засвітились» 3 континенти і Чернівці

***

Бокс: Буковинець виграв ХVІІ Міжнародний турнір на призи братів Кличків

***

Чемпіонка з Рівного допомагає «Чорній Сотні» і обожнює Чернівці

***

Чемпіонка з Рівного допомагає «Чорній Сотні» і обожнює Чернівці

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.