Масовий забіг «Буковинська миля» 25.09.2016 (реєстрація)

5

У неділю, 25.09.16, Соборна площа Чернівців традиційно приймає міжнародні змагання «Буковинська миля», у рамках яких відбудеться чемпіонат України з бігу на 1 милю, естафетні змагання серед школярів та масовий забіг для всіх охочих.

 

Традиційно перед елітними забігами на 1 милю відбудеться естафета серед шкільних команд (довідки щодо участі: (050) 158-12-01, Володимир Васильович Цуркан) та масовий забіг для всіх охочих на 2 милі (3218 м).

Естафетні змагання серед навчальних закладів відбудуться по маленькому колу Соборної площі. Склад команди – по 4 юнаків та дівчат. Юнаки бігтимуть по 1 колу, дівчата – по пів кола.

Бажаючих взяти участь у масовому пробігу для всіх охочих (2 милі – 3218 м) просимо не пізніше 23 вересня 2016 р. зареєструватися у розміщеній нижче електронній формі:

***

ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ ЗАОЩАДИТЬ ВАШ ЧАС!

У разі попередньої реєстрації Вам достатньо буде підійти до столику з надписом «Для учасників, які зареєструвалися попередньо», назвати своє прізвище, ім’я і отримати номер. В іншому випадку доведеться ще заповнювати анкету на місці, що займе «зайвий» час.

Вітаються колективні заявки від організацій, підприємств, фірм тощо (можливий додатковий «бонус» в якості безкоштовної реклами на SportBuk.com).

Попередня реєстрація через інтернет – до 17:00 23.09.16!

Приїжджим учасникам масового забігу «Буковинська миля» – знижка 50% на проживання (для того, щоби скористатися цією пропозицією, треба зареєструватися для участі у забігу не пізніше 19.08.16 і повідомити організаторам про потребу в проживанні – на e-mail: bukovynamile@gmail.com (або у Facebook.com персональне повідомлення – Георгій Мазурашу, Іван Гешко, Андрій Брязкало).

Реєстрація на місці – з 09:30 до 11:00 25.09.16.

Увага! Серед учасників масового забігу будуть розіграні призи – від пам’ятних презентів до велосипедів!

Учасники естафети також можуть взяти участь у масовому забігу «Буковинська миля» і, відповідно, у розіграші призів.

***

Бажаючі отримати іменний номер можуть, після попередньої реєстрації за вказаною формою, замовити номер, залишивши в коментарі тут відповідну заявку (вказати який саме іменний номер хочете, ваші реєстраційні та контактні дані), або надіслати цю заявку на e-mail: bukovynamile@gmail.com не пізніше 19.09.16.

***

160515-Big-Myru-OM-sportbuk.com-228-copy

***

Відео: Буковинська миля 2015 (Чемпіонат України з бігу на 1 милю)

***

Відео: Біг Миру і Естафета Миру 2016

***

Біг Миру і Естафета Миру 2016 у фотографіях

***

5 Comments
 1. Людмила says

  Зробіть мені будь-ласка номер “Людмила”!

  1. Контакт – кому номер потім віддавати?:)

 2. Віктор says

  Зробіть мені будь ласка номер Віктор Слободян

 3. Вікторе, на жаль, номери вже надруковані… Тому й просили вище, у тексті, замовляти іменні до 19 вересня… Вибачайте… 

  1. Віктор says

   Я коли натиснув кнопку відправити, сам побачив. Все норм.

Leave A Reply

Your email address will not be published.