Стронгмен: Українці виграли парний чемпіонат світу 2016 у Львові

1

Парний чемпіонат світу зі стронгмену, фінальна частина якого відбулась 17.07.16, завершився феноменальною перемогою збірної України у складі Олександра Лашина (Маріуполь) і Володимира Рекші (Львів)!

160717-strongman-pary-Euro-Burshtyn-sportbuk.com

Про це повідомив зірковий стронгмен Василь Вірастюк, привітавши принагідно учасників, призерів та переможців чемпіонату.

Приємно зауважити, що до фінальної топ-8 пробився і тандем «Україна-4», у складі якого виступав знаний чернівецький богатир – власник мережі спортивно-оздоровчих клубів «VIP Gym» Андрій Бурштин. У парі з Віталієм Міхеєвим вони вибороли високе четверте місце. «Бронза» у представників Грузії, «срібло» – у богатирів з Польщі.

Нагадаємо, цього року Андрій Бурштин і Володимир Рекша у складі команди «Україна-3» вже вибороли «срібло» на парному Кубку Європи, який відбувся 25.06.16 у Мукачево (Закарпаття). Перемогу там святкували Олексій Новіков і Павло Гайша (Україн-1). Третіми стали Віталій Герасимов і Сергій Пономарьов (Україна-2). Гості зі Словаччини, Білорусі та Сербії посіли, відповідно, 6, 7 і 8 місця.

Інший чернівчанин Костянтин Ільїн (з 2009 р. – володар титулу «Найсильніша людина України») є срібним призером парного Чемпіонату Європи-2010 (разом із Сергієм Романчуком з Макіївки – 15-16.08.2010, Маріямполь, Литва).

Георгій МАЗУРАШУ, SportBuk.com

***

Чернівчанин – у фіналі парного чемпіонату світу зі стронгмену 2016

***

Вірастюк і Ко визначили у Чернівцях сильніших богатирів-аматорів (фото)

***

Чернівецький богатир у Києві здобув медаль і став майстром спорту

***

***

Богатирське багатоборство: Відкритий Чемпіонат Чернівців виграв Андрій Бурштин

***

Лауреаток конкурсу «Льодова Королева 2016» коронував богатир (фото, відео)