У Чернівцях хочуть заборонити куріння у парках і скверах

0

Проти тютюнопаління у парках і скверах Чернівців прихильники здорового способу життя пробують боротися через відповідну петицію до міської влади.

Петиція за заборону куріння у парках і скверах столиці Буковини, як повідомляє fakty.cv.ua, була Propaganda-sportbuk-sti-layt-sport-dlya-vsih-copy-miniзареєстрована 13.06.16 і, судячи з динаміки, має всі шанси набрати необхідну кількість голосів.

“З метою захисту інтересів жителів міста Чернівці , враховуючи скарги мешканців міста та з огляду на нагальну потребу уберегти чернівчан від пасивного куріння пропонуємо заборонити тютюнопаління в скверах та парках міста та запровадити відповідні матеріальні стягнення за порушення даного зобов’язання. Контроль за виконанням та вживання дієвих заходів в разі порушення пропонуємо покласти на уповноважених працівників Чернівецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області. На нашу думку, парки і сквери – місця для відпочинку, духовного і фізичного оздоровлення, занять спортом і дозвіллям, а не території, які можна забруднювати тютюновим димом. Пропонуємо облаштувати місця для паління поза межами паркових зон, щоб уникнути конфлікту інтересів громадян, які ведуть здоровий спосіб життя та курців. Матеріальні стягнення за порушення встановлених зобов’язань інвестувати для благоустрою парків і скверів міста”.

ПІДПИСАТИ ПЕТИЦІЮ

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.