У Чернівецькій ДЮСШ влаштували «маски-шоу» у День захисту дітей (відео, фото)

1

У залі боксу Чернівецької ДЮСШ №1 по вул. Садовського у середу, 1.06.16, увечері спецпризначенці влаштували так зване «маски-шоу».

Затримали, як повідомляє fakty.cv.ua, із застосуванням сили, тренерів спортшколи і керівника 160601-DUSC-1-zahoplennya-treneriv-fakty.cv.ua (8)міської федерації боксу Володимира Загурського (якого президент Федерації боксу України привітав нещодавно з обранням і головою обласної федерації, яку, за іншою версією, продовжує очолювати Віталій Бєляєв).

Свідками цієї наразі незрозумілої історії стали як випадкові перехожі, так і ті, які «підтягнулися» вже після сигналу про захоплення. Серед очевидців була і Христина Петренко (фото з її сторінки), яка у Facebook написала:

«Ось що значить опинитись у тому місці, у той час.

5 тренерів ДЮСШ#1, посеред тренування, повалили на землю і почали бити люди у формі. Намагались вивезти на машині без номерів, але перехожі не пустили.


Дітей не випускали кілька годин.

P.S. Для ясності уточню… затримали 5-ох тренерів, а не дітей. Але за цей час, учнів ДЮСШ не випускали».

Згодом і дітей відпустили, і затриманих тренерів. Що ж це було?..

За неофіційними даними, це може бути пов’язано з інцидентом на міському пляжі, де цього ж дня 41-річному чернівчанину серед білого дня на очах у рідних прострелили ногу. Офіційних повідомлень від поліції на тему «нальоту» на зал боксу ДЮСШ №1 на час розміщення матеріалу немає. Тема буде продовжена…

ФОТО, ВІДЕО та детальнішу інформацію можна подивитися тут:

SportBuk.com

***

Тепер на Буковині 2 президента обласного осередку ФБУ?

***

Геннадій Соловйов: Намагаюсь навчити вихованців жити спортом

***

Бокс: Хто і для чого намагається «очорнити» президента обласної федерації Бєляєва?

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

1 Комментарий

  1. Алексей говорит

    Вот живу рядом, если бы я был бы там, я бы этих силовиков бы разогнал бы, к Черту ногами, руками, всем чем попало бы под руки кроме имущества чего то

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.