«Волока» пропустила 2, але продовжує лідирувати у чемпіонаті області 2016 (відео)

0

У центральному матчі 5 туру чемпіонату області з футболу «Спарта-Буковина-2» приймала чинного чемпіона ФК «Волока». Цей поєдинок відбувся на стадіоні с. Великий Кучурів.

Початок був плюс-мінус рівним. Проте гості діяли гостріше в атаці, і до 30 хв. створили зо 4 так 160525-futbol-Sparta-Voloka-OM-sportbuk.com (27)-copyзваних «стовідсоткових» моментів. І, як кажуть, спрацювало неписане правило: «Не забиваєш ти – забивають тобі». Господарі до цього мали в активі лише «напівмоменти». Але це не завадило їм першими відкрити рахунок – на 30 хв. у воротах «Волоки» «розписався» Андрій Королянчук, який донедавна був у заявці «Буковини». Щоправда, рахунок таким протримався недовго. Вже хвилини за 2-3 інший екс-гравець «Буковини» Сергій Ільїн майстерним ударом зі штрафного рахунок зрівняв.

Після перерви, на 9 хв. 2 тайму, Юрій Головачук красенем-ударом зльоту у «дев’ятку» вивів гостей вперед. На 17 хв. 2 тайму Сергій Ільїн «на біс» забив ще один красень-гол зі штрафного. А наприкінці 22 хв. Олександр Лисюк, підібравши м’яча, метрів з 15-ти спрямував його у той же правий верхній кут воріт (як другий гол Ільїна) і перекреслив надії господарів на позитивний результат. І все ж резервісти «Буковини» знайшли в собі сили один гол відіграти. На 42 хв. той же Королянчук-молодший заробив пенальті і сам його реалізував.

Цікаво, що по два голи у цьому центральному матчі туру і, можливо, всього першого кола забили Головачук та Королянчук, які «не знайшли себе» у головній футбольній команді краю…