Чернівчанка виграла чемпіонат України 2015 зі спортивного туризму (лижного)

0

Три нагороди здобули представники Буковини на чемпіонаті України зі спортивного туризму (лижного) 2015 р., який гостював у с. Буковець Верховинського р-ну Івано-Франківської області.

lyzhniy-turyzm-oblosvita-com

Чернівецька область, як повідомив SportBuk.com президент обласної федерації спортивного туризму Віктор Скрипник, на звітних змаганнях була представлена двома командами. Змагались учасники на двох дистанціях – «Смуга перешкод» і «Лижний маршрут».

Серед жінок чемпіонкою України стала Наталія Шелепюк з турклубу «Меридіан», який діє при Глибоцькому центрі туризму та краєзнавства (директор – Анатолій Дудка). Це стало чудовим подарунком рідному клубу, який якраз відзначає своє 30-ліття!

Після нагородження

Ще один представник  Чернівецької обласної федерації спортивного туризму Андрій Федорюк посів 3 місце серед чоловіків.

А ще, як повідомила Галина Федорюк, бронзову нагороду для області здобула Анастасія Руснак.

А ще, як повідомила Галина Федорюк, бронзову нагоду для області здобула Анастасія Руснак. А на різних дистанціях, загалом, буковинці мають 5 медалей – 2 «золота», 1 «срібло» і 2 «бронзи».

Змагання відбулися з 16 по 20 грудня 2015 року.