«Здорова молодь – здорова нація 2015» – з олімпійським чемпіоном і екстрім-фінішем (відео)

2

Всеукраїнські комплексні змагання серед молоді «Здорова молодь – здорова нація 2015», які гостювали в Одесі, завершились перемогою представників Київської області.

150903-Odesa-Sport-vsih-nagorodzh-sportbuk.com (3)-

На другому і третьому місцях розташувались тандеми з Черкаської та Дніпропетровської областей, відповідно.

Чернівецька область вперше не «засвітилась» на п’єдесталі пошани. Нагадаємо, буковинці до цього двічі виступали у цих традиційних масових спортивних заходах для молоді і обидва рази входили до числа призерів (2013 рік – 1 місце, 2014 рік – розділили 2-3 місця). Цього року міні-команда Чернівецької області також виступила гідно, але трішечки не дотягнула до призової трійки.

До програми заходів-2013 увійшли змагання з настільного тенісу, пляжного тенісу та смуга перешкод.

Честь Буковини захищали відомий у Чернівцях майстер малої ракетки Євгеній Тодорюк та студентка факультету фізичної культури і здоров’я людини ЧНУ Аліна Ель.

У першому виді програми – настільному тенісі – нашим землякам відверто не пощастило: волею «сліпого жеребу» вони у першому ж колі натрапили на майбутніх переможців турніру з «пінг-понгу» – дніпропетровців. У першій партії буковинці вели 9:7, але випустили з рук перемогу. А потім програли і наступну партію і вибули з боротьби.

Натомість в дещо екзотичному для нас пляжному тенісі тандем Тодорюк – Ель виборов 5 місце. Причому поступились вони знову майбутнім тріумфаторам, цього разу з Київської області. Такий же результат (5 місце) вони показали і у доволі важкій смузі перешкод. Бігли учасники по піску, перестрибували двічі легкоатлетичні бар’єри, стрибали через яму, бігли по воді, повзли… Тож не дивно, що друга серія бар’єрного бігу (на фінішному відрізку) більше нагадувала «переповзання через бар’єри», оскільки більшість представників областей «наїдались» сильно до цього, тож ледве переступали через бар’єри. А після лінії фінішу багато хто просто падав, і не символічно, а через те, що залишили практично всі сили на цій непростій дистанції.

Переможці та призери у загальнокомандному заліку у романтичній церемонії нагородження на березі моря отримали гарні трофеї з рук директора Всеукраїнського центру «Спорт для всіх» Сергія Пчеліна. Пам’ятні медалі дістались всім учасникам.

Приємно зазначити, що на церемонії відкриття змагань 2.09.15 серед почесних гостей був і олімпійський чемпіон з веслування Юрій Чебан.

Цьогорічні ігри гостювали у дитячому центрі «Молода гвардія» в Одесі.

Детальніша інформація та фото будуть додані.