3

В 1/16 фіналу Кубку України з футболу серед аматорських команд «Зарінок» (Тисовець, Сторожинецький район) зійшовся з Нивою (Теребовля).

Ось які моменти не реалізовували гравці ФК "Зарінок"...
Ось які моменти не реалізовували гравці ФК “Зарінок”…

Перший матч в гостях буковинці зіграли унічию 0:0. Тож вдома перемога з будь-яким рахунком виводила підопічних Сергія Гамаля до 1/8 фіналу, де їх суперником мала бути команда «Рух» (Винники), за яку грають, зокрема, екс-київські динамівці Максим Шацьких та Олександр Алієв.

Повторний поєдинок відбувся 19.08.15 на стадіоні «Мальва». «Зарінок» мав незначну ігрову перевагу і цілком міг розраховувати на успіх. Але реалізувати створені моменти команді Гамаля, на жаль, не вдалося. В середині другого тайму вже здавалося, що матч «котиться» до додаткового часу. Проте доля путівки до наступного етапу вирішилась все-таки в основний час. В одному з епізодів у другі частині другого тайму метушня в карній зоні «Зарінку» завершилась влучним ударом, який приніс перемогу гостям.

В аматорському Кубку України бере участь і «Волока», яка грає свої матчі пізніше, ніж інші пари.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО:

Кубок України серед аматорів. Зарінок – Нива (19.08.15)

***

Ось результати перших матчів:

1. «Рух» (Винники Львівської обл.) – «Гетьман» (Хмельницький) – 4:0 (1:0)
(Іванов, 28, 54; Шацьких, 83; Фурта, 90+1)
Стадіон ім. Б. Маркевича 300 глядачів

2. «Нива» (Теребовля Тернопільської обл.) – «Зарінок» (Тисовець Чернівецької обл.) —0:0
Стадіон «Колос» 1400 глядачів

3. «Опір» (Львів) – ФК «Волока» (Чернівецька обл.) – 19 і 26.08.

4. «Маяк» (Сарни Рівненської обл.) – «Збруч» (Волочиськ Хмельницької обл.) – 19 і 26.08

5. ФК «Малинськ» (Рівненська обл.) – СКК «Демня» (Львівська обл.) — 1:2 (0:0)
(Брикса, 67 — Демків, 54; Теплий, 72)
Сільський стадіон 300 глядачів

6. «Гірник» (Соснівка Львівської обл.) – «Агро» (Синьків Тернопільської обл.) — 2:1 (1:1)
(Кашуба, 41; Дева, 90+3 — Мостовий, 35)
Стадіон ЗНЗ № 7 300 глядачів

7. ФК «Миколаїв» (Львівська обл.) – ОДЕК (Оржів Рівненської обл.) – 19 і 26.08.

8. ФК «Вінниця» – «Мал» (Коростень Житомирської обл.) – 19 і 26.08.

9. «Ретро» (Ватутіне Черкаської обл.) – «15 Громада» (Руданське Вінницької обл.) — 3:2 (2:1)
(Зубов, 7; Смущенко, 24; Богданов, 62 — Омельченко 10; Красій, 89 з пен.)
Стадіон «Шахтар» 140 глядачів

10. СК «Коростень» (Житомирська обл.) – «Єдність» (Плиски Чернігівської обл.) –19 і 26.08.

11. «Патріот» (Кукавка Вінницької обл.) – ФК «Обухів» (Київська обл.) — 3:1 (1:1)
(Пивовар, 12, 59; Рудий, 69 — Омельянов, 6)
Стадіон СК «Нива» (Вінниця) 300 глядачів

12. «Олімпія» (Савинці Полтавської обл.) – «Агробізнес TSK» (Ромни Сумської обл.) — 0:2(0:1)
(Лубашев, 7; Анцибор, 73)
Стадіон «Ювілейний» (Пирятин) 250 глядачів

13. «Інгулець-2» (Петрове Кіровоградської обл.) – «Зоря-Черкаський Дніпро-2» (Білозір’я, Черкаської обл.) – 19 і 26.08.

14. «Таврія-Скіф» (Роздол Запорізької обл.) – «Колос» (Хлібодарівка Херсонської обл.) — 2:1(0:1)
(Кольков, 75; Савинчук, 90+4 — Кирик,11)
Стадіон «Таврія-Скіф» 300 глядачів

15. ФК «Врадіївка» (Миколаївська обл.) – «Жемчужина» (Одеса) — 1:0 (0:0)
(Рябцев, 46)
Стадіон ФСК «Врадіївка» 1000 глядачів

16. «Авангард» (Каховка Херсонської обл.) – «Балкани» (Зоря Одеської обл.) — 0:1 (0:1)