Претенденти на звання кращих спортсменів Буковини 2014 (у т.ч. для уточнень!)
Кращі спортсмени Чернівецької області за підсумками сезону-2014 будуть визначені найближчим часом.
Для можливих уточнень і доповнень просимо всіх зацікавлених ознайомитися зі списком претендентів і, за потреби, надіслати відповідну інформацію на e-mail: sportbuk@gmail.com (велике прохання інформацію, за потреби, надавати чітку: прізвище, ім’я спортсмена (-ки), назва змагань, дата і місце проведення, місце у протоколі, номінація).
Претенденти на місце у топ-10 Буковини 2014 (олімпійські види спорту)
В’ячеслав АНТОНЮК (легка атлетика). Найкращі результати у сезоні-2014: чемпіонат України – 1 м (5000 м, юніори), 2 м (3000 м з/п, молодь U-23), 2 м (10000 м, молодь U-23), Чемпіонат України з кросу – 1 м (юніори, 6 км), Чемпіонат України в прим. – 2 м (3000 м, юніори), учасник чемпіонату Європи з кросу.
Степан ГРЕКУЛ (бокс). Юніорський Чемпіонат України – 2 м (1996 р.н.), 2 м (1997-98 рр.н.), відбір до юніорського ЧЄ (турнір сильніших) – 2 м (75 кг).
Тетяна ДОРОХОВА (стрільба з лука). Чемпіонат України в прим. – 2 м (ком.), Кубок України в прим. – 2 м (ком.), Чемпіонат України – 5 м (ком.).
Анастасія БЕРНАЦЬКА (велоспорт). Чемпіонат України ВМХ – 1 м (рейсинг), 2 м (інд. гонка), 2 м (спринт), юніорський чемпіонат України ВМХ – 1 м (інд. гонка), 1 (рейсинг), Кубок України ВМХ – 3 м.
Максим ГОРЕВИЧ (велоспорт). Чемпіонат України МТБ – 2 м (паралельний слалом), чемпіонат України МТБ (багатоденка) – 4 м (ком.).
Еміль ІБРАГІМОВ (легка атлетика). Чемпіонат світу з естафетного бігу – 9 м (4х100 м, рекорд України), чемпіонат України – 3 м (100 м), командний чемпіонат України в прим. – 1 м (60 м), чемпіонат України в прим. – 2 м (60 м).
Іван КОЖОКАРЬ (стрільба з лука). Юніорський чемпіонат України – 2 м (інд.), 1 м (ком.), юнацький чемпіонат Європи – 5 м (ком.), юніорський чемпіонат України в прим. – 3 м (ком.), юнацький чемпіонат України в прим. – 1 м (інд.), юнацький чемпіонат України – 3 м (інд.).
Наталія ЛУПУ (легка атлетика). Чемпіонат світу в прим. – 5 м (800 м).
Вікторія ОЛЕКСЮК (стрільба з лука). Юнацька Олімпіада – 1/8 фіналу, юніорський чемпіонат світу в прим. – 2 м (ком.), 6 м (інд.), юнацький чемпіонат Європи – 1 м (інд.), 3 м (ком.), юніорський чемпіонат України в прим. – 2 м (інд.), Кубок України – 2 м (інд.).
Ігор ОМЕЛЬЧЕНКО (стрільба з лука). Юніорський чемпіонат Європи – 1 м (мікс), юніорський чемпіонат України в прим. – 1 м (ком.), чемпіонат України – 2 м (ком.), 2 м (мікс), юніорський чемпіонат України – 1 м (ком.).
Олена ОНУФРІЙЧУК (стрільба з лука). Кубок України в прим. – 2 м (ком.), юнацький чемпіонат України в прим. – 3 м (інд.), юнацький чемпіонат України – 1 м (ком.), 3 м (інд.), чемпіонат України – 5 м (ком.).
Олена ПОПОВИЧ (велоспорт). Чемпіонат України МТБ – 1 м (4-х), 7 м (крос-кантрі), Чемпіонат України ВМХ – 4 м (багатоденка).
Віктор ПРИХОДЬКО (легка атлетика). Чемпіонат України в прим. – 3 м (1500 м), чемпіонат України – 4 м (3000 м), ком. чемпіонат України – 4 м (3000 м).
Лідія СІЧЕНІКОВА (стрільба з лука). Чемпіонат світу в прим. – 1 м (ком.), чемпіонат України в прим. – 2 м (інд.), 2 (ком.), чемпіонат України – 2 м (мікс), чемпіонат Європи – 9 м (ком.).
Олена СЕМЕНЮК (боротьба дзюдо). Юнацький чемпіонат України U-17 – 2 м (до 40 кг).
Єлісавета ТОПЧЕНЮК (велоспорт). Юнацький чемпіонат України МТБ – 1 м (багатоденка), 1 м (4-х), 1 м (елімінатор), 3 м (з точки в точку)
Андрій ТАРАСЮК (легка атлетика). Чемпіонат України – 3 м (3000 м з/п, молодь U-23),
4 м (3000 м, юніори), 3 м (10000 м, молодь U-23), чемпіонат України в прим. – 3 м (1500 м, юніори).
Марина ЦАРИК (легка атлетика). Юніорський чемпіонат України в прим. – 3 м (1500 м), чемпіонат України з бігу на 1 милю – 1 м (юніорки), 4 м (жінки), юніорський командний чемпіонат України – 4 м (3000 м).
Руслана ЦИХОЦЬКА (легка атлетика). Чемпіонат України – 1 м, командний чемпіонат України – 3 м (потрійний стрибок).
Влад ЧЕРКЕЗ (стрільба з лука). Юнацький чемпіонат України – 2 м (інд.), 1 м (мікс), 3 м (ком.), юніорський чемпіонат України в прим. – 1 м (ком.), юнацький чемпіонат Європи – 5 м (ком.).
Марчела ШПІРКА (велоспорт). Чемпіонат України ВМХ – 1 м (юніорки, спринт), 2 м (юніорки, гонка на час), 2 м (юніорки, рейсинг), 3 м (гонка на час), 3 м (рейсинг), чемпіонат України МТБ – 2 м (юніорки, 4-х), 4 м (юніорки, крос-кантрі).
Михайло ЯВОРСЬКИЙ (легка атлетика). Юніорський чемпіонат України – 1 м (400 м), молодіжний чемпіонат України – 5 м (400 м), юніорський чемпіонат України в прим. – 1 м (400 м), чемпіонат України в прим. – 1 м (естафета 4х400 м).
Крістіна ЯНЧУК (боротьба дзюдо). Юнацький чемпіонат України U-16 – 1 м (до 52 кг).
Богдана ЯЩУК (вільна боротьба). Юніорський чемпіонат України – 1 м (до 48 кг), юніорський чемпіонат світу – 13 м, юніорський чемпіонат Європи – 5 м.
Інший (-а) _____________________________________________________________________
***
Претенденти на місце у топ-10 Буковини 2014 (неолімпійські види):
Костянтин Ільїн (богатирське багатоборство). Чемпіонат України «Богатир року» – 1 м, Кубок Європи – 2 м.
Анна Беженар (панкратіон). Чемпіонат світу – 1 м (52 кг), Чемпіонат Європи – 1 м.
Олександр Доскальчук (панкратіон). Чемпіонат світу – 2 м, Чемпіонат Європи – 2 м.
Ельвіра Пославська (панкратіон). Чемпіонаті світу – 1 м, чемпіонат Європи – 1 м.
Юрій Черкалюк (панкратіон). Чемпіонат світу – 1 м (66 кг), чемпіонат України – 1 м (граплінг), 1 м (традішн).
Юрій Чижевський (панкратіон). Чемпіонат світу – 1 м (92 кг), чемпіонат Європи – 1 м, чемпіонат України – 1 м (традішн), 1 м (фул).
Олександр Гіщук (рукопашний бій). Чемпіонат України – 1 м (60 кг, дозований контакт).
Анатолій Журахівський (рукопашний бій). Кубок України – 1 м (70 кг).
Іван Зварич (рукопашний бій). Чемпіонат України – 3 м (75 кг, легкий контакт, дозований контакт), Кубок України – 2 м (70 кг).
Юрій Озорович (рукопашний бій). Кубок України – 1 м (90 кг).
Сергій Раков (рукопашний бій). Чемпіонат України – 1 м (80 кг, дозований контакт), Кубок України – 3 м.
Євген Мотовилін (карате). Кубок світу (етап) – 1 м (командне куміте), Чемпіонат України – 1 м (особисте куміте, +84 кг), 1 м (командне куміте), чемпіонат Європи – 5 м (інд.), учасник чемпіонату світу.
Валерій Чоботар (карате). Кубок світу (етап) – 3 м (особисте куміте), 1 м (командне куміте), Чемпіонат України – 3 м (до 84 кг). 1 м (командне куміте), чемпіонат Європи U-1 – 5 м (78 кг), учасник чемпіонатів Європи та світу.
Андрій Савіцький (пауерліфтинг, Юрій Чуріков). Юніорський чемпіонат України – 1 м (+120 кг).
Михайло Чайківський (пауерліфтинг, Володимир Крушельницький). Юніорський чемпіонат України – 1 м (до 120 кг), рекорд України серед юніорів у становій тязі – 280 кг.
Аліна Цікул (пауерліфтинг, Володимир Крушельницький). Юніорський чемпіонат України – 1 м (до 47 кг), рекорд України серед юніорів у становій тязі – 80 кг.
Тетяна Антонюк (пауерліфтинг, Юрій Циба). Чемпіонат України з жиму лежачи – 1 м (до 72 кг).
Дмитро Ловчий (пауерліфтинг, Сокиряни). Чемпіонат України з жиму лежачи – 1 м (до 105 кг).
Ігор Лучак (унібій). Кубок України – 1 м, Кубок України U-20 – 1 м (60 кг).
Вадим Комарницький (бодібілдинг). Чемпіонат світу WABBA (Mister & Miss Universe) – 1 м (змішані пари), 3 м («Men Tall» до 180 см), чемпіонат України WBPF – абсолютний чемпіон, чемпіонат України WABBA – абсолютний чемпіон.
Інна Трофіменкова (бодіфітнес). Чемпіонат світу – 2 місце (змішані пари).
Ярослав Тарновецький (більярд). Чемпіонат світу – 3 м (комбінована піраміда).
Іван Ілик (гирьовий спорт). Чемпіонат світу (поштовх довгим циклом) – 3 м (юніори).
Микола Ткачук (гирьовий спорт). Чемпіонат світу (поштовх довгим циклом) – 1 м (чоловіки, юніори, командна естафета, студенти), рекорд світу серед студентів (категорія до 80 кг), чемпіонат України – 1 м (чоловіки, юніори, до 90 кг).
Інший (-а) _____________________________________________________________________
Види спорту які визнанні в Україні і їх статус: dsmsu.gov.ua/index/ua/material/13832