Карате: Чернівчани втримали другу позицію в командному Кубку України

0

Фінальний етап командного Кубку України з карате в Києві увінчався для чернівчан підсумковим другим місцем.

Відео: Командний Кубок України з карате у Чернівцях (телеверсія)

Нагадаємо, що на перших двох етапах у Львові та столиці Буковини команда Чернівців посідала друге місце 140301-karate-Ukr-Cup-Chobotaruпісля львів’ян, які стали достроковими переможцями. Перед заключним етапом, який відбувся 1.03.14 у Києві, чернівчани мали чудові шанси на друге місце. Хоча, за певних обставин, могли скотитися і на третю позицію (для цього кияни мали би виграти етап, а буковинці – програти і столичним, і львівським каратистам).

Представники Чернівців в обох командних двобоях вели в рахунку, але мінімально поступились. Проте залишилися на підсумковому другому місці.