1

Перших очкових втрат у Відкритому Чемпіонату Чернівців з міні-футболу 2013/14 зазнали «Дрім-Тім» та «Візувій», які входять до числа фаворитів змагань.

Ці дві команди зійшлися в очному двобої і так і не змогли виявити переможця.

Неполоківці - Лідер
Неполоківці – Лідер

Інтригуючим виявився і поєдинок між «Неполоківцями» і спортивним клубом карате «Лідер». Лідери, граючи від оборони, першими повели в рахунку. Але під завісу першого тайму дозволили супернику відігратися. А після перерви двічі відпускали представників Кіцманщини у відрив в 2 м’ячі. Щоправда, наприкінці зустрічі «Лідер» таки зумів відновити рівновагу. Але, бажаючи вирвати перемогу, оголив тили і пропустив ще раз. І цього разу відігратися не встиг. Хоча мав для цього можливості. Так само як були шанси і у суперників збільшити перевагу.

2тур 28.12. (субота) група «С»

33 28.12 8.30 «Педколедж» – «Раранча» – 1:5 (Валерій Горда, 31 – Віталій Сорочан, 27, 34, 37, Сергій Гаврилюк, 29, Сергій Вишняк, 39)

34 28.12 9.20 «Автоплаза» – «Зелений Гай» – 3:0 (Валентин Дубковець, 5, 24, 36)

35 28.12 10.10 «Остриця» – «Ржавинці» – 3:0 (Валерій Ніколаєвич, 6, Вадим Боднараш, 8, 19)

36 28.12 11.00 «Дрім-Тім» – «Візувій» – 1:1 (Мирослав Стецюк, 4 – Олександр Мікулеску, 14)

2тур 28.12. (субота) група «Д»

37 28.12 11.50 СКК «Лідер» – «Неполоківці» – 4:5 (Віталій Єжков, 9, Сергій Морич, 34, Мирослав Гаталяк, 37, Євген Рожко, 38 – Тарас Грінчук, 20, І. Нестерюк, 22, 25, Андрій Василевський, 25, Д. Боднар, 39)

38 28.12 12.40 «Єврошоп» – «Садгора-Ветеран» – 8:2

39 28.12 13.30 УКР УМВС – «Красна-Чудей» – 1:2

40 28.12 14.20 «Спартак» – УДСБЕЗ – 0:6