0

Відверто провальними виявились для чернівецьких хокеїстів початок і кінцівка домашнього поєдинку проти «Фаворита» (Луцьк), яким 24.11.13 відкрився новий хокейний сезон на Буковині.

У цьому товариському матчі гостям з Луцька на «Льодовому майданчику» протистояли не «Чернівецькі

В атаку мчить граючий президент чернівецького клубу Ігор Кірєєв

пінгвіни», а частина гравців цієї команди на чолі з граючим президентом Ігорем Кірєєвим, які тепер утворили новий колектив з «пілотною» назвою «Буковина» (хоча, можливо, нова команда називатиметься і «Чернівці»).

Провальний початок обернувся для буковинців неприємним рахунком 1:4 після першого періоду. А коли в третьому періоді команда Кірєєва скоротила відставання до двох шайб і, здавалося, зможе поборотися за позитивний результат, настала і провальна кінцівка: за лічені хвилини господарі пропустили ще 5 шайб, отримавши, таким чином, замість потенційної нічиєї реальний розгром.

Регулярний чемпіонат серед аматорів розпочнеться пізніше. За словами Ігоря Кірєєва, нині організатори ще роздумують над новою формулою проведення змагань.

Інформація і фото будуть додані.

«Буковина» (Чернівці) – «Фаворит» (Луцьк) – 3:10 (1:4, 0:1, 2:5)

«Буковина»: Воротарі – 1 Михайло Онищук, Ярослав Костенюк; польові гравці – 78 Ігор Кірєєв, 88 Віталій Соловйов, 5 Іван Медведь, 25 Денис Овчинников, 72 Василь Дерев’янко, Ігор Герба, 99 Валентин Філіпчук, 17 Андрій Філіпчук, Павло Федорович, Ярослав Хомин, 12 Анатолій Лесів, 14 Роман Терида.

«Фаворит»: 11 Вадим Бессараб, 40 Олександр Бондар, 71 Олексій Паньков, 78 Сергій Горбатюк, 61 Сергій Титов, 12 Андрій Соколов, 17 Євген Воробьов, 99 Андрій Вершетський, 7 Віктор Трофімчук.

Голи: Денис Овчинников (19), Віталій Соловйов (52), Анатолій Лесів (54) – Сергій Горбатюк (2, 15, 56, 59, 60), Євген Воробйов (5), Андрій Вершитський (19, 30), Олексій Паньков (57), Олександр Бондар (58).

Судді: Роман Максименко, Ігор Цвік.