Чернівчанин Чоботар – срібний призер Ukrainian Combat Games

1

На Всеукраїнських іграх єдиноборств Валерій Чоботар з клубу «Лідер» поступився лише титулованому львів’янину Станіславу Горуні.

ІІ Всеукраїнські ігри єдиноборств (Ukrainian Combat Games) відбулися 15 грудня 2012 року з ініціативи Спортивного комітету України. Ukrainian Combat Games (UCG) – це яскраве спортивне шоу, яке вже вдруге збирає разом численних прихильників східних єдиноборств, спорту та здорового способу життя. Спортивна частина UCG’2012 включає в собі видовищні змагання у більш ніж десяти видах бойових мистецтв, таких як кікбоксинг, ушу, карате, муей-тай, сумо, панкратіон, алиш, самбо, джиу-джитсу та фрі-файт. На чотирьох різних секціях (ринг, дохьо, татамі/поміст та килим), як повідомляє Андрій Лазоренко, за звання чемпіонів боролися  близько 100 найсильніших спортсменів: майстри спорту України та міжнародного класу, переможці та призери Чемпіонатів України, Європи та світу, а також учасники та призери Всесвітніх ігор єдиноборств 2010 в Пекіні. Ukrainian Combat Games – найбільш рейтингові та престижні офіційні змагання з єдиноборств, що проходять у повній відповідності до регламенту та правил кожного із них. Спортивна частина UCG’2012 – це відбіркові та фінальні бої.

Вихованець чернівецького спортклубу «Лідер» Валерій Чоботар  брав участь у відбіркових змаганнях, де були представленні кращі спортсмени країни у вагових категоріях -67, -75 кг,а саме: Гладун Остап, Нікулін Ілля, Сумішевський Денис, Горуна Станіслав (м. Львів) , Жегалюк Артём (м. Київ) , Чоботар Валерій (м. Чернівці), Кропивін Юрій (м. Суми),  Приведений Олексій (м. Харків) .

В першому колі Валерій зустрівся з представником КПВЄ «Юніон» – фіналістом «Premier League – Salzburg 2012» Гладуном Остапом і отримав перемогу з рахунком 2:0. У другому колі чернівчанин здолав Жигалюка Артема (клуб Сен-бін) з рахунком 1:0 і пробився до фіналу. Фінальний поєдинок відбувся у фантастичній атмосфері у вигляді яскравого спортивного шоу. У вирішальному поєдинку Чоботар Валерій зустрівся з найтитулованішим спортсменом України – представником КПВЄ «Юніон» Горуною Станіславом. На жаль, Валерій поступився з рахунком 1:2, тож став срібним призером, що теж є вагомим успіхом.

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.