Міні-футбол: У «розборки» між викладачами ЧНУ втрутилися… німці

0

Традиційний Чемпіонат з міні-футболу серед викладачів Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича відбувається на майданчику з штучним покриттям студмістечка по вул. Стасюка.

 

У змаганнях беруть участь 8 команд, розбиті на дві підгрупи. Після групового етапу по дві команди вийдуть до півфіналу. Вирішальні поєдинки відбудуться 3.10.12 (з 16:00).

У перших матчах Чемпіонату Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича з міні-футболу серед  професорсько-викладацького складу зафіксовано наступні результати: факультет фізичної культури та здоров’я людини – математичний – 5:1, географічний – історичний – 3:0, історичний – математичний – 2:2.

У складі історичного факультету грали колеги з Німеччини – аспіранти, які проходять практику на факультеті історії, політології та міжнародних відносин, – Діма Шаф та Маркус. Перший в грі з математичним факультетом врятував істориків від поразки, вразивши ворота суперників на останній хвилині.


Головний суддя змагань – заслужений працівник фізичної культури і спорту України, президент ФК «Університет» Микола Осадець, який, нагадаємо, привів цього року команду ЧНУ до тріумфу у студентському Чемпіонаті України та Всеукраїнських студентських іграх України.

На фото: команда факультету історії, політології та міжнародних відносин.

Фото: Віктор Грига

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.