Футбол: Чернівецька область – друга у Франції на турнірі «4 регіони для Європи»

0

Другий рік поспіль представники Чернівецької області виборюють друге місце на виїзді у традиційному міжнародному турнірі серед 16-річних футболістів «Чотири регіони для Європи», який цього разу гостював у Франції.

 

У змаганнях, які проводяться з 2002 року, беруть участь традиційно команди округу Швабія (Німеччина), департаменту Майєнн (Франція), Сучавського повіту (Румунія) та Чернівецької області (Україна). Турніри по черзі гостюють у кожної території.

Минулого року чернівецька команда вперше піднялася вище третього місця на виїзді – у сусідній Сучаві тоді підопічні Миколи Головачука та Юрія Крафта здобули друге місце, пропустивши вперед господарів змагань.

Цьогорічний турнір відбувся 23-25.08.12 у Франції. Честь нашої області та України захищали підопічні Володимира Воронюка та Олега Чорного, які вирушили до Майєнна в якості тренерів команди. Перед виїздом наставники та керівники чернівецької делегації (до якої увійшли, зокрема, відтепер заступник начальника департаменту освіти та науки, молоді та спорту ОДА Олександр Довганич, керівник міського футболу і заступник голови обласної федерації футболу Сергій Задорожняк) схилялися до думки, що нашим хлопцям буде майже нереально повторити минулорічний успіх. Але вони його повторили і знову везуть додому виїзне «срібло».


Як повідомила Альона Довганич, переможцями цього разу стали юнаки з Швабії (Німеччина), третє місце у Майєнна (Франція), четверте – у Сучави (Румунія).

Деталі та фото шукайте на нашому порталі пізніше.

***

У 2009 р. чернівчани вдома вперше (і єдиний поки що) раз виграли звітний турнір

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.