Футбол: Наш Ільїн забив другий гол за «Єлгаву» (відео)

0

Чернівецький легіонер «Єлгави» Сергій Ільїн допоміг своїй команді 11.08.12 здобути перемогу в черговому матчі вищої футбольної ліги Латвії.

«Єлгава» грала в гостях проти команди «Метта/Латвійський університет» (Рига), яка замикає турніру таблицю. Чернівчанин Сергій Ільїн відзначився на 24 хв., коли рахунок був нічийним 1:1. Це другий гол Ільїна за «Єлгаву». Після перерви єлгавці забили ще один м’яч і перемогли 3:1.

«Метта/Латвійський університет» – «Єлгава» – 1:3 (Мілашевіч, 17 – Редько, 11 (пен.), Ільїн, 24, Беспалов, 62).

«Єлгава» набрала 22 очка і піднялася на 7 місце. Студенти з 15 очками залишилися на останній позиції.

Нагадаємо, що лік забитим м’ячам за «Єлгаву» Сергій Ільїн відкрив 1.08.12, коли у 10 турі відзначився на 93 хвилині і врятував свою нову команду від виїзної поразки від «Лієпаяс металургс».

У наступному матчі 4.08.12 Ільїн віддав гольову передачу в матчі, в якому «Єлгава» вдома відігралась після 0:2 і зіграла 2:2 з «Даугавою» (Рига). Міг Сергій і забити. Як і в наступному матчі 8.08.12 з «Сконто», якому «наша» команда поступилася 1:2.